درگذشت عزیزانی که در رابطه با ویروس کرونا از دست داده ایم

بزرگنمایی
دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 883

چند سالی است که با روی کار آمدن سایت های اینترنتی، انجام کارهای خدماتی در رابطه با برگزاری مراسم ترحیم بسیار ساده شده است.

درگذشت عزیزانی که در رابطه با ویروس کرونا از دست داده ایم

مداحی با نی نوازی

 

با توجه به شیوع ویروس کرونا که از اوایل اسفندماه ۹۸ فراگیر شده و جان بسیاری از عزیزان را گرفته است، بسیاری از هموطنان درگیر مراسمات ترحیم و عزاداری شده اند. همیشه فراهم کردن ابزار مجالس ترحیم جزو بخش های سخت است، مخصوصاً مهترین قسمت یعنی هماهنگی مداحی با نی در مراسم ختم که صاحبان عزا با اندوهی که پس از درگذشت عزیزان بر انسان تحمیل می شود کارهای ساده نیز بسیار دشوار است.

چند سالی است که با روی کار آمدن سایت های اینترنتی، انجام کارهای خدماتی در رابطه با برگزاری مراسم ترحیم بسیار ساده شده است.

 

مراسم سوگواری

 

عزاداری بازماندگان جانباختگان کرونا در مجالس ترحیم

شیوع بیماری کرونا، سبک زندگی بسیاری از افراد را تغییر داده و استرس‌های فردی و اجتماعی متعدد و ناگهانی ایجاد کرده‌است که یکی از این استرس‌ها عدم امکان برگزاری مراسم تشییع و ترحیم به صورت معمول است. از این رو ترحیم انلاین به منظور حمایت عاطفی و اجتماعی از این افراد، می‌تواند با توجه به شرایط موجود، راه‌ حل مناسب و موثری باشد.

 

اجرای مراسم ترحیم در بهشت زهرا

از لحظه فوت برای برگزاری مراسم ترحیم برنامه ریزی می‌شود و کار موسسات خدمات ترحیم (گروه آوا و نوا) برنامه ریزی و اجرای آن است.

 

مراسم تشییع و خدمات خاکسپاری

برگزاری مراسم یادبود ( شام غریبان، سوم، هفتم، سالگرد)

نوع اجرا در بهشت زهرا معمولا به صورت مداحی یا  دشتی غمگین است که معمولا از زبان حال مرحوم می‌خوانند و روضه‌خوانی می کنند و به صورت دشتی و دشتستانی است. حتما قبل از گرفتن مراسم نمونه کار مداح را مشاهد کنید.

 

ارائه کلیه خدمات بهشت زهرا با گروه آوا و نوا

 

مراسم ترحیم

 

حساس ترین قسمت مراسم ترحیم اجرای آن سر مزار است. زیرا بازماندگان بسیار داغدار هستند و حساسیت بالایی در مراسم سوگ مرحومشان دارند.پس بهتر است صاحبان عزا با قوی ترین مداح ها مراسم را اجرا کنند.

جهت اجرا از مراسم شام غریبان تا مراسم سالگرد بنا به سلیقه بازماندگان، مداحی یا خواننده عرفانی به همراه گروه مداحی ساز نی دف تار انجام می‌شود که می‌توان نمونه اجرای مراسم ترحیم عرفانی راه در سایت آوا و نوا مشاهد کرد.

گروه آوا و نوا در طول اجرای مراسم ترحیم همراه شما است.

 

برای کسب اطلاعات و با مشاورین ما به صورت رایگان تماس بگیرید

 آدرس پیج اینستاگرام: @ tarrhimerfani 

تماس تلفنی رایگان برای مشاوره: 09125729113  و  09195729113

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید