عکس و اسامی بازیگران سریال ستاره شمالی

بزرگنمایی
دسته: سلبریتی تاریخ نگارش: ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 79259

در این بخش از زیبامون با اسامی بازیگران سریال ترکیه ای ستاره شمالی آشنا میشید و جدیدترین عکس بازیگران این سریال رو می بینید.

عکس و اسامی بازیگران سریال ستاره شمالی

تماشای فیلم و سریال یکی از سرگرمی های خیلی عالی برای تمام افراد در هر سن و سالی که باشند ، هست. این روزها سریال های ترکیه ای تونستن طرفداران خیلی زیادی رو در ایران پیدا کنند و بسیاری از افراد سریال های بلند و خاص ترکیه ای رو دنبال می کنند و از دیدن این سریالها لذت می برند.

اگه شما هم اهل دیدن فیلم و سریال ترکیه ای باشید حتما میدونید که پخش سری جدید سریال ستاره شمالی به تازگی از شبکه های ماهواره ای شروع شده و در همین مدت زمان کوتاه ، طرفداران خیلی زیادی رو به خود جذب کرده است.

ما نیز در این بخش از زیبامون دات کام تصمیم گرفتیم تا مختصری از داستان سریال ستاره شمالی را به شما بگوییم و اسامی بازیگران سریال ستاره شمالی رو برای شما همراهان عزیز گردآوری کنیم تا شناخت بیشتری نسبت به این بازیگران ترک پیدا کنید و همچنین جدیدترین عکس های بازیگران ستار شمالی رو هم ببینید . با ما همراه بمانید !

 

حتما بخوانید : بازیگران سریال روزگارانی در چوکوروا + بیوگرافی کامل

 

آشنایی با عوامل و محل فیلمبرداری سریال ستاره شمالی

سریال ستاره شمالی به ترکیه ای Kuzey Yildizi و به انگلیسی North Star یکی از سریال های جدید و پرطرفدار در ژانر کمدی - عاشقانه است که تولید آن از 14 سپتامبر سال 2019 به کارگردانی و نویسندگی Ersoy Guler زیر نظر کمپانی Surec Film شروع شده است . سریال ستاره شمالی در لوکشین های مختلفی از جمله Ordu ، Ordu Tasbasi Ovasi و دهکده Kusluhan فیلم برداری شده است.

 

عکس سریال ستاره شمالی

  

 داستان سریال ستاره شمالی 

کوزی (اسماعیل دمیرچی) زندگی ثروتمندی دارد و در کنار خانواده اش خوشبخت زندگی می کند . او اصالتا اهل اردو ، یک شهر کوچک در منطقه دریای سیاه ترکیه است اما از زمانی که زادگاه خود را برای تحصیل در استانبول ترک کرد و سالها پیش کار در شغل خانوادگی را رد کرد ، در استانبول زندگی می کند و با ساختن یک زندگی جدید برای خود ،  دیگر هرگز به زادگاهش برنمی گردد .

زندگی کوزی ناگهان وارونه می شود . همسرش او و خانواده را ترک می کند . کوزی بعد از این ماجرا خود را بی پول می داند و نمی داند چگونه با سه دختر نوجوان خود یعنی فریده (Gizem Gunes) ، ماین (Aslihan Kapansahin) ، و گوکچه (Berfin Nilsu Aktas) همه چیز را دوباره از نو شروع کند! 

فریده دختر ارشد است که بیشترین حمایت را از پدرش دارد . از طرف دیگر ، ماین و گوکچه تا حدی در ابرها و خیالات خود زندگی می کنند . بعد از اینکه مادرشان همه پول آنها را می گیرد و آنها را ترک می کند ، دختران نیز این مسئله را بسیار ناراحت کننده می دانند . با این حال آنها مثل همیشه به زندگی خود ادامه می دهند و امیدوارند هرچه زودتر از پس این مشکل برآیند .

كوزی با كمك حمایت دخترانش موفق می شود نیروهای خود را جمع كند تا دوباره در کار خود مستقر شود . او با پیشنهاد شریک تجاری خود از یک موسسه وام میگیرد . با این حال ، 6 ماه بعد ، هنگامی که نیاز به بازپرداخت بدهی خود دارد ، با یک پیشنهاد شگفت آور روبرو می شود . شریک تجاری او می خواهد در ازای بازپرداخت بدهی با فریده ازدواج کند . با این پیشنهاد ، کوزی پل ها را می سوزاند و قبول می کند بی پول شود تا اینکه این پیشنهاد ازدواج را تأیید کند .

در مدت زمان بسیار کوتاهی ، تمام وسایل کوزی از جمله خانه اش توسط متصرفان توقیف می شود زیرا او قادر به بازپرداخت بدهی خود به موسسه نبود و یک بار دیگر ، احساس نا امیدی در کوزی ایجاد می شود .

بنابراین کوزی چاره ای جز بازگشت به زادگاه خود که پدر و مادرش در آن زندگی می کنند ، نداشت ! او به همراه سه دختر خود زندگی مدرنی که داشتند را رها کرده و به اردو که شهری کوچک در منطقه دریای سیاه ترکیه است ، می روند .

از انجایی که کوزی مدت زمان زیادی بود که با پدر خود صحبت نمی کرد ، نتوانست در خانه پدر و مادرش ساکن شود ! او کلید خانه کوهستانی را از مادرش می گیرد و به همراه سه دختر نوجوان خود ، زندگی در این خانه را شروع می کنند !

زندگی در حومه شهر به هیچ وجه برای آنها آسان نیست . دخترانی که به استانداردهای بالا عادت کرده اند گرم کردن خانه ، گرم کردن آب و شستن ظرف ها با دست به کاری سخت و دشوار برای آنها تبدیل شده است . 

  

سریال ستاره شمالی

  

یلدیز یا ستاره دختر محلی زیبایی است که قصد داشت 20 سال پیش با کوزی ازدواج کند . پس از اینکه کوزی زادگاه خود را ترک کرد و نامزدی را قطع کرد ، یلدیز نتوانست او را ببخشد و پس از ان با اینکه پیشنهادهای زیادی برای ازدواج داشت اما هرگز حاضر به ازدواج نشد ! یلدیز ، کوزی را تا سر حد دوست دارد و در عین حال ، نمی تواند او را ببخشد .

آمدن کوزی و دخترانش زندگی یلدیز را نیز تغییر می دهد . وقتی او بعد از سالها کوزی را می بیند ، عصبانیت او ملتهب می شود و نمی تواند برای دیدن او در اطراف خود ایستادگی کند و می خواهد او را بدون توجه به آنچه که هست دور کند .

کوزی همچنین گرفتن تأیید جامعه را دشوار می داند . او باید سخت تلاش کند تا دل روستاییان را به دست بیاورد و در عین حال ، باید از یار عزیز کودکی خود ، ییلدیز (Aslihan Guner) هم طلب بخشش کند .

آیا یلدیز سرانجام کوزی را می بخشد و در صلح زندگی می کنند ؟ آیا کوزی از پدر و جامعه ای که سالها پیش طرد کرده است ، طلب بخشش می کند ؟ آیا دختران نوجوان کوزی موفق می شوند زندگی جدید خود را در حومه روستا سازگار کنند ؟

برای پیدا کردن پاسخ برای این سوالات پیشنهاد می کنیم که این سریال را ببینید و لذت ببرید !

 

حتما بخوانید : بیوگرافی نسرین جوادزاده (شاهیکا) + عکس های دیده نشده قبل از عمل شاهیکا

 

بازیگران سریال ستاره شمالی ترکیه ای | اسامی بازیگران سریال ستاره شمالی به فارسی 

 

 • آلی هان گونر (Aslihan Guner) در نقش ییلدیز یا ستاره (Yildiz) 
 • اسماعیل دمیرچی (Ismail Demirci) در نقش کوزی (Kuzey) 
 • سزمی باسکین (Cezmi Baskin) در نقش یاسار (Yasar) 
 • فردا كینار (Ferda Kaynar) در نقش حنیفه (Hanife) 
 • حسین سویسانان(Huseyin Soysalan) در نقش سرف (Seref) 
 • اوگور دمیر پهلیوان (Ugur Demirpehlivan) در نقش امینه (Emine) 
 • اسلیهان کاپانساهین (Aslihan Kapansahin) در نقش ماین (Mine)  
 • برفین نیلسو آکتاس (Berfin Nilsu Aktas) در نقش گوکچه (Gokce) 
 • گیزم گونس (Gizem Gunes) در نقش فریده (Feride) 
 • زینپ کانکونده (Zeynep Kankonde) در نقش پمبه (Pembe)  
 • یاسمین هادیونت (Yasemin Hadivent) در نقش فادیمه (Fadime)  
 • اوزگون کارامان (Ozgun Karaman) در نقش اومر (Omer) 
 • مروی سن (Merve Sen) در نقش ناهید (Nahide)  
 • Ecem Calhan در نقش کامر (Kamer) 
 • بوراك كان (Burak Can) در نقش پویراز (Poyraz)  


 

پیچ اینستاگرام سریال ستاره شمالی 

برای دیدن جدیدترین عکس های مربوط به سریال ستاره شمالی میتوانید به اینستاگرام این سریال به آدرس kuzeyyildiziilkasktv مراجعه کنید و قسمتهایی از این سریال پر بیننده و جذاب را هم مشاهده کنید . 

 

حتما بخوانید : بیوگرافی هلال آلتینبیلک + عکس قبل از عمل 

 

عکس بازیگران سریال ستاره شمالی

  

عکس اسماعیل دمیرچی (Ismail Demirci) در نقش کوزی (Kuzey) در سریال ستاره شمالی

  

Ismail-Demirci

  

عکس آلی هان گونر (Aslihan Guner) در نقش ییلدیز یا ستاره (Yildiz) در سریال ستاره شمالی در سریال ستاره شمالی

  

Aslihan-Guner

  

عکس اسلیهان کاپانساهین (Aslihan Kapansahin) در نقش ماین (Mine) در سریال ستاره شمالی

  

Aslihan-Kapansah

  

عکس برفین نیلسو آکتاس (Berfin Nilsu Aktas) در نقش گوکچه (Gokce) در سریال ستاره شمالی

  

Berfin-Nilsu-Aktas

  

عکس گیزم گونس (Gizem Gunes) در نقش فریده (Feride) در سریال ستاره شمالی

  

Gizem-Gunes

  

عکس حسین سویسانان(Huseyin Soysalan) در نقش سرف (Seref) در سریال ستاره شمالی

  

Huseyin-Soysalan

  

عکس سزمی باسکین (Cezmi Baskin) در نقش یاسار (Yasar) در سریال ستاره شمالی

  

Cezmi-Baskin

    

عکس Ecem Calhan در نقش کامر (Kamer) در سریال ستاره شمالی

    

Ecem-Calhan

  

عکس مروی سن (Merve Sen) در نقش ناهید (Nahide) در سریال ستاره شمالی

  

Merve-Sen

  

عکس اوزگون کارامان (Ozgun Karaman) در نقش اومر (Omer) در سریال ستاره شمالی

  

Ozgun-Karaman

  

عکس یاسمین هادیونت (Yasemin Hadivent) در نقش فادیمه (Fadime) در سریال ستاره شمالی

  

Yasemin-Hadivent

  

عکس زینپ کانکونده (Zeynep Kankonde) در نقش پمبه (Pembe) در سریال ستاره شمالی

  

Zeynep-Kankonde

  

عکس فردا كینار (Ferda Kaynar) در نقش حنیفه (Hanife) در سریال ستاره شمالی

   

Ferda-Kaynar

  

عکس بوراك كان (Burak Can) در نقش پویراز (Poyraz) در سریال ستاره شمالی

  

Burak-Can

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی : 

بیوگرافی شوال سم و همسرش + عکس های دیده نشده 

بیوگرافی ادا اجه بازیگر ترک + عکس ها 

بیوگرافی اسرا درمانچی ‌اوغلو + عکس ها 

بیوگرافی ملیکه ایپک یالووا + عکس قبل از عمل و بدون آرایش

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
الیسا
۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۴
من عاشق همه شونم مخصوصاً بازیگران اصلی این سریال که پنج نفر هستن💙💛💚
پاسخ
مهرنسا ابراهیمی
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۹
سلام به دوستان گل من یلدیز رو خیلی دوست دارم همون اسلیها گونر 💋💙 همینطور سریالش و همینطور بازیگراش بزارین بگم براتون🌸یلدیز ❤کوزی 💜مینا 💛گوکچه 🧡فریده💚 ناهیده 💙صفر 💝💗یاشار 💖شرف💕 حنیفه 💓روحی 💘مته 🌺خلیل 🌹پویراز 🌸شکری🌷قمر💐دوستشون دارم همشون😘ـــــ♥ــــــ
پاسخ
💙💛💚
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱
به نظر منم حق به مریم جون میدم منم اون سه بازیگر رو خیلی دوست دارم مخصوصا کتک زدناشون💙💛💚
پاسخ
مرینت عباسی
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳
من عاشق فیلم ستاره شمالی هستم مخصوصا بازیگران عزیز بزار بگم:)♡(ییلدیز 🖤کزی 🖤مینا 🖤یوکچه🖤فریده🖤عمر🖤عثمان 🖤مته🖤خلیل🖤 فقط اینا🤍
پاسخ
آسلیهان گونر
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
سلام به همه من آسلیهان گونر هستم نگیر نشناختیید ها بچه لطفا منو داخل اینستاگرام دنبال کنید خیلی خوشحال میشم وقتی شما منو دنبال می کنیید و لطفا بهم پیام ندید خوشم نمیاد کسی بهم پیام بده اما اگه داخل اینستا دنبالم کنی ممنون میشم و خانوم فاطمه ای که خونتون مازندران من خوده آسلیهان هستم اما نمیتونم شمارمو بدم خوشم نمیاد شمارمو به بقیه بدم حتا از دوست ای خودمم که اونجا پیشم هستم شمارمو ندادم خیلی معذرت می خوام منو ببخش من کرونا گرفتم حالم خیلی بده برای همین نمیتونم بیا خونتون برام دعا کنید که حالم خوب بشه دوستون دارم عاشق تونم بدجوررررررررررررررررررررر
پاسخ
آسلیهان گونر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۱
سلام به همه من آسلیهان گونر هستم خودتون دیگه منو میشناسید نیازی نیست که چیزی بگم خانوم تا یکی شما اول اسم واقعی ته بنویس ما اصلا داخل ایر ان اسم تا یکی نداریم و بعد برای من سخنرانی کن بعدم و با منن مثل آدم صحبت میکنی فهمیدی و من آسلیهان گونر هستم و از ترکیه با شما حرف میزنم زبان فارسی هم بلدم نیازی نیست به شما ثابت کنم روانی بیشعور
پاسخ
مانیلا
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
من اول عاشق قمر هستم بعد یوکچه وبعد ییلدیز وهمچنین مینا ❤❤
پاسخ
آسلیهان گونر
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶
سلام به همه آسلیهان گونر هستم نگیر نشناختیدا خب بین خودتون تصمیم گرفتید که بیایم خونه ی کی اول میرسم خونه ی سارینا اسکندری سارینا جون میشه لطفا بگید خونتون کجاست عزیزم بعدش وقتی برگشتیم بگید که بیایم خونه ی کدومتون دوستون دارمممممم
پاسخ
فاطمه (اسلیهان گونر ونیلسو برفین اکتاش واسلیهان کاپانشاهین واجم کالهان وکل بازیگر ها
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷
من واقعانمیدونم اسلیهان هستی یانه چون فارسی نوشتی ولی من خیلی خیلی خیلی ییلدیز رودوست دارم ولی اگر واقعی این پیام بیا خونه ی ما من مازندران زندگی می کنم ومیشه شمارت روبگی ولی اگر اسلیهان نباشی دیگه.... ولی من درکل خیلی خیلی ییلدیز وبازیگر های ستار شمالی رودوست دارم وهرروز تحقیق میکنم درضمن من فن پیج مینا قمر یوکچه وییلدیز وفریده وبقیه بازیگران ستار شمالی هستم اگه کسی شمارشون روداره بگه
مینا
۳۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱
من هرسه خواهر رو دوست دارم اول مینا دوم یکچه سوم فریده خلاصه این که این سریال خیلی عععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییه اما الان تمام شده😫😫😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
پاسخ
آسلیهان گونر
۲۱ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵
سلام به همه من آسلیهان گونر هستم منو میشناسید دیگه که در سریال ستاره ی شمالی نقش ییلدیز و بازی میکردم میخواستم یه چیزی بهتون بگم من الان رسیدم ایران با گیزوم گونش و آسلیهان کاپانساهین و برفین نیسلو آکتاش و اسماعیل دمیرجی و با خانواده ام اما نمیدونم اول باید بیاییم خونه کدوم تون شما بین خودتون مشورت کنید نظرتان هرچی بود بهمون بگید تا من بیام پیستون عاشق تونم خیلی دوستتان دارم
پاسخ
تابکی
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
اولا شما اسلیهان گونر نیستید و اون بازیگر ها نمیتونن پیام بدن چه میخزه کروی فیلم رو این فیلم خیلی فیلم خوبی هست و من عاشق این فیلم هستم اما با نظر های چرت و پرت تو هنه چب خراب میشه یک ذره فرهنگ داشته باش )خدانگهدار همگی
سارینا اسکندری
۲۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۹
بیا خونه ما
هستی معروف به ییلدیز
۲۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۹
این سریال بسیار عالی هست من عاشق ییلدیز هستم دیوانه وار حتی ۳۰۰ تا عکس ازش دارم من عاشق ییلدیز هستی
پاسخ
اقا می شه دو شم بزارید
۱۴ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶
ستاره شمال
پاسخ
فاطمه
۲۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۷
سلام اسلیهان خانم من فاطمه هستم خیلی دوستون دارم من دوست دارم بدونم شما کجا هستید تا من بیا پیشتون باشما بیاید عاشقتونم
پاسخ
آسلیهان گونر
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
سلام به همه ببخشید که ما نتونستیم بیاییم 😔چون یه بحث خانوادگی پیش آمد برای همین نتونستییم بیاییم اما قول میدم برای سال نو 😍هرجور که شده خودمو به شماها برسونم 💖💞عاشقتونم 💋💋💋💋💋💋💋💋
پاسخ
سارینا اسکندری
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
الان میخوام چیران بگم خدیجه میخواد با سیاوش ازدواج کنه پادشاه گفت بامن ازدواج کن چون پادشاه بعدن من بجای خدیجه بودم با سیاوش ازدواج کنم ولی خدیجه سیاوش دوست داره من قسمت ۵ ندیدم
پاسخ
سارینا اسکندری
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
نه ببخشید اونا خلیل زاده نیستند مریم اسم واقعی شعر ه سلطانی است اسم رعنا اسم واقعی ستاره است وقعیش نمیدونم
پاسخ
عرفان خلیلی متبن زاده
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
عرفان خلیلی متبن زاده
پاسخ
سارینا اسکندری
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۳
چرا ترکیه اسم ایرانی میزارن چون ماهم فامیلامون اسم اسماعیل است و فامیلامون قمر است و فامیلامون مینا است شماها اسم ایرانی نزاری چون کشور ترکیه اسم خارجی میزارن
پاسخ
سارینا اسکندری
۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳
آسلیهان گونر من همه ی نقش پلاک ۱۳ بلدم وهم هم نقش ستاره شمالی بلدم اگه بخواهی چون من فیلم شون دیدم ولی شماها پلاک ۱۳ ندیدی هرکی اسم میدونم اگه مخوا هی
پاسخ
سارینا اسکندری
۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
من همه بازیگر ترکی دوست دارم تازه من همه ی فیلم ترکی دیدم خیلی خوشم امده ازه همه ی بازیگر ترکی تشکر میکنم و سپاس گذارم من خانه در بزن دیدم هم سیب ممنوعه دیدم وهم چاکوروا دیدم وهم عروس استانبول دیدم وهم غنچه های زخمی دیدم و هم ستاره شمالی دیدم وقعی یادم نیست خیلی از بازیگر سپاس گذارم همه ی فیلم ترکی دیدم خوشم امده و هم فیلم ایرانی خوشم اومد بیشتر فیلم ملکه گدیان دوست دارم اونم تمام شد خداحافظ
پاسخ
امیرحسین
۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
سلام اسلیهان گونر خونه ی ما پسیخان کوچه جامه جم خیلی خیلی دوست دارم فریده رو ببینم چون من فریده رو خیلی دوست دارم و گونی کوچولو مرسی که میخواید بیاد
پاسخ
ساحل
۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴
من خیلی خیلی دوست دارم این فیلم رو فصل دوم هم دارد
پاسخ
فریده ( گیزم)
۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹
عاشق ستاره شمالی هستم عاشق کوزی ییلدیز و فریده هستم ❤❤❤❤❤😘😘😘😘
پاسخ
Eligali
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹
عاشق این فیلمم مخصوص مینا رو دوست دارم عاشقش هستم توی فصل خرداد هم به دنیا اومده من عاشقشم 😘😘😘😘😘😘😘😘❤💙💛💜❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
پاسخ
فاطمه
۱۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱
سلام من عاشق این فیلم هستم من اون جاهایی را خیلی دوست دارم که یوکچه و مینه دعوا میکنن🤭 امیدوارم این فیلم فصل 2 رو هم داشته باشه 🤍🤍 من عاشق مینه و فریده و یوکچه و کزی و ییلدیز و گنی و درین سو هستم 😍😍❤❤ خیلی ممنونم که این فیلم را بازی کردین🥰🥰🥰🥰
پاسخ
ماهک
۱۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۶
من حقو به مریم جون میرم واقعا خیلی خوشم امد😍😍😍😍😍😍
پاسخ
فاطمه
۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
من خیلی این سریال رو دوست دارم مخصوصا یلدیز عشق منه
پاسخ
علیرضا
۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۰
من عاشق فریده هستم ولی فریده میمیره من خیلی ناراحت شدم انگار عشق خودمه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
پاسخ
A
۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵
نه فریده نمیمیره فقط دزد کارت شناساییش رو میدزده بعد اون دزده میمیره و پلیسا فکر میکنن که فریده مرده و به کوزی میگن اما بعد فریده زنگ میزنه میگه زندس
هاکان
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
این سریال حرف نداره من تا قسمت آخرش دیدم خیلی قشنگه من خودم شخصا تو ترکیه زندگی می کنم و تا حالا برام پیش اومده که یکی از بازیگران ترکی رو ببینم
سورن
۱۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۶
فریده نمیمیره تو هنوز قسمت بعدشو ندیدی
.....
۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳
سلام من سریال ستاره شمالی را خبیلی دوست دارم مخصوصا عثمان و گوکچه عثمان بیشتر خیلی سریال خوبی هستش این سریال فصل دوم داره یا نه؟
پاسخ
برفین نیلسو اکتاش
۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۹
من عاشق یتاره شمالی هستم مخصوصا یوکچه یا همان برفین نیلسواکتاش و کل بازیگران ستاره شمالی خوشم میاد بهتررن فیلم جهانه🌷🌷🌷🌷😘😘
پاسخ
زهرا محمودیان
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۳
سلام من زهرا هستم اگر یلدیز هستی بیاین ایران ممنون
زهرا محمودی
۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹
سلام من عاشق سریال ستاره شمالی هستم مخصوصاً کوزی و ییلدیز و گونی و مینا و یو گچه رو خیلی دوست دارم ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘♥️♥️
فریده
۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
من واقع فیلم ستاره شمالی رو خیلی دوست دارم ممنون از نویسنده اش انشاالله فصل دومش رو هم بیاد من فریده رو خیلی خیلی دوست دارم خداکنه هیچ وقت از فیلم نره من عاشقشون هستم خدا کن اصلا فیلمش تمام نشه من یکی از پر طرفدار فیلم ستاره شمالی هستم وفریده
پاسخ
نسترن ابدالی
۱۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۴
سلام اسلیهان ما خونمون دیمه است اگه میشه بیا ی سری بزن
آسلیهان گونر
۲۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
سلام به همه من آسلیهان گونر (یلدیز) هستم در سریالستارهشمالی زبان فارسی هم بلدم خیلی ممنون که اتقدر دوستم دارین و طرفدارهم هستید یه خبر خوخوب براتون دارم من قراره با گیزوم گونش(فریده) و برفین نیسلو آکتاش (گوگچه) و آسلیهان کاپانساهین (مینه) و خانوداه ام سفر کنیم به ایران و همه جای ایران هم می خوایم بریم خیلی دلم می خواد همتونو ببینم لطفاً بگید داخل کدوم شهر هستید و آدرس خونتونم بدید که فردا قراره بیایم ما ساعت ۴ صبح میرسیم می خوام وقتی که رسیدم تک تک بهتون سر بزنم و یه هدیه هم ار من بگیرین عاشقتونم به قول خودم اوهی 😉😉😉😉
پاسخ
سارینا اسکندری
۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۵
آسلیهان گونر ممنونم بهم نقش یاد دادی خیلی تشکر میکنم به فریده و مینا و یوکچه و کوزی نگو من نقش بلدم اگه بگین اشکالی نداره
سارینا اسکندری
۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷
آسلیهان گونر بنظرمن فیلم ایرانی پلاک ۱۳ و فیلم با خانما ن ببین فیلم ایرانی است تازه من نقش همه را بلدم اگه بخواهی
سارینا اسکندری
۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸
یکی شماره آسلیهان گونر بده
سارینا اسکندری
۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۸
خونه ما اصفهان خیابان معراج و خیابان میثم کوچه صاحب الزمان بنبست فلادی آسلیهان گونر فقط واقعی شو خیلی نگفتم به هشکی شوخی نمیکنم
ناشناس
۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۳
واااااای چشم ابی عاشقتم بدجور بخداقسم ارزو دارم یبار از نزدیک ببینمت ک میدونم هیچوقت نمیشه بخداجدی میگم خیلی دوست دارم و خیلی میخوام واقعا باگاوه کوزی ازدواج کنی واسه همیشه واییییییییی چشم ابی،من عاشقتم خیلیی
زینب
۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
سلام یلیدیز در ستارشمالی توخیلی خوشکلی میشه شماره بدی گنی هم قشنگه لطفا
اسلیهام گونر
۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
ما اور کردیم ییلدیز هستی ه ه ه منم ییلدیزم
ستاره
۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰
زر میزنه بچه باور نکن
مینا قنواتی
۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
مینا من یکی از طرفداران تون هستم من این فیلم رو دوست دارم و من یلدیز رو خیلی دوست دارم و مینا و فریده و کوزی و یگچه و پا کوچلوتون دوستان دارم آدرس : روستا ی ویسی گل زرد پیش سرایی لیکک و ی تابلو زده نصرا للله میاین داخل و بعد وارد میشوید و بعد که وارد شدید و می پیچید و ی خونه ی نو زاز دو طبقه است درش خاکستری هست در بزنید درو باز می کنیم میشه شماره ها تون رو بهم بدین شماره ی یلدیز و کوزی و فریده و یگچه و مینا ممنون میشم ی داداشی دارم میگه بریم پیش یلدیز ها چشم آبی 😁😁✔💛💛💛💖💖💖❤❤❤❤❤❤
الینا
۱۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۱
سلام من ازسمت اول سریال ستاره شمالی رو نگاه کردم و زبان ترکی بلدم ببینید Salam sizi choseveryuom الا گفتم شما رو خیلی دوست دارم آسلیهان گونر آسلیهان کاپانساهین ، گیزیم گونش ، برفین نیلسو، اسماعیل دمیرچی و جان که همتن مته است شما هارا خیلی دوست دارم من قراره ۶سال دیگه برم ترکیه البته با خانواده ام قراره برم به شهر کارادنیز البته بازیگران سریال ستاره شمالی اهل کارادنیز نیستن تو شهر های دیگه زندگی میکنن من بهشون میگم تا بیان به شهر کارادنیز تا من کارادنیز رو ببینم و بشناسم من شما ر و خیلی دوستدارم از صمیم قلب دارم میگم من تمام آهنگ های ییلدیر همان آسلیهان گونر رو دارم
پاسخ
ویونا
۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۸
خیلی سریال ستاره ی شمالی رو دوست دارم
پاسخ
برفین‌نیلسو‌اکتاش
۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
سلام‌من‌برفین‌نیلسو‌اکتاش‌هستم
پاسخ
سارینا اسکندری
۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹
فیلم خوبه
ناشناس
۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۱
سلام خیلی فیلم قشنگی بود امیدوارم دوباره پخش بشه خیلی قسمتش کم تا ۲۳۶ گذاشتید بازهم بگزارید
دنیز ارکان
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
ستاره شمالی سریال بسیاررررر عالییییی است ممنون از همه شما♡
پاسخ
اسلیهان گونر
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
به نظر من خیلی عالی هستش این سریال . بزارید براتون بگم . کوزی و ییلدیز ازدواج میکنن . ی مرد دیگه ای پیداش میشه و میگه اون این رستوران ر خریده ولی با ییلدیز و کوزی رفیق میشن . مرد فریده رو دوست داره مته حسودیش میشه عمر از سریال رفته پنبه از سریال رفته تا جایی که من میدونم ییلدیز سه تا بچه بدنیا میاره اولیش پسره و دومیش دوقلو هستن دختر و پسر . پسر اولشو میدزده خدمتکار . ییلدیز نمیدونم چی میشه فلج موقت میشه . کوزی میمیره ولی دوباره زنده میشه گوشش سمت چپش کر میشه قمر و پویراز ازدواج میکنن و ...
پاسخ
Reyhane
۲۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵
ولی نوسته دوقلوهام هردوپسرن😥
ناشناس
۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
یه سوال برام پیش اومده، بنظرتون چرا پنبه از فیلم به صورت یهویی خارج شد؟اینجاش مسخره بود وگرنه خیلی سریال عاللللللللییییییی هست
پاسخ
امیر
۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
چون رفته تو یه فیلم دیگه ایم فیلم رو نمیدونم دلی یه جورایی سلطانی ایناست فبلم خرم سلطان رو یادته همونجوری لباس پوشیده
مهرسا چهاربند
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
سلام من این فیلم رو از قسمت اول دیدن و خیلی هم خوشم از شوم ده واقعا عالیه من مخصوصاً عاشقی ییلدیذ هستم💕💕💕😙😙😙🤩😚
پاسخ
الهام ابراهیمی
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
من ترفدار اسلیهان کاپان شاهین هستم خیلی عالی سریال هم خوبه اون جایی که صفر میگه کاهیده قلب قلب قلب واقعن خنده دار خخخخخخخ
A
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
من قسمت اول رو دیدم فریده داشت صحبت میکرد و انگار داشت مینکشت و اینا قسمت اخرم همینطور داشت یچیزی مینوشت بعد عینک زده بود.اینارو فریده داشته برا خودش علکی به عنوان قصه مینوشته یا قبلا اتفاق افتاده و الان نوشته؟
پاسخ
A
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۱
شعله اخرش چی میشه چون از وقتی تومور سرشو عمل کرد دیگه نبود.از سریال رفته یا کلا نقش نداره؟
پاسخ
فاطمه
۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
من عاشق این فیلم هستم. زاستی امیز جان بگو تو این قسمت ها زو از کجا میبینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
اوزگه
۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۲
ای ماشاالله
پاسخ
رضا
۶ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۸
بچه ها اوزگه و ساشا یه نفر هستند من عاشق این سریال هستم
شاسا
۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
من عاشق این فیلم هستم حرف نداره طورا خدا ببینیدش خیلی باحال هست من عاشق نقش یلدیز یگکچه فریده و مینا هستم خواهش میکنم ببینیدش اگه ندیدید
پاسخ
عشقت
۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
عالی عاشق این سریالم مخصوصا الان که صفر اینا میخوان روح بگیرن 🤣🤣🤣🤣😂😐
پاسخ
سلام من رها روز بهانی هستم
۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶
این فیلم عالی
علی
۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵
خیلی هم قشنگه بهترن سریال تو حتما سلیقه نداری دیگه و اینکه سیب ممنوعه رو هم جم تی وی پخش میکنه
سامی عبیاوی
۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۰
سلام بدترین فیلمی که تو عمرم دیدم فیلم ستاره شمالی اگه فیلمه سیب ممنوعه بجاش میزارن هرروز بهتره وقط تلف کردین که این فیلم و گذاشتن اصلن بصه خوبی نداره فقط شوخیاشون خوبه بد ترین بازیگری که تو عمرمو دیدم ییلدیزه علا برکت الله
النا
۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۸
عالی من در ماهواره هم هرشب ساعت ۲۲ می بینم خیلی دوست دارم
پاسخ
اسلیهان گونر
۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷
من عاشق این فیلم هستم بازیگرانی که دوست دارم صفر کوزی روحی و اون سه تا خواهر و نامیده اول از هم ییلدیز خلاصه همه اونا که تو این فیلم بودن رو دوست دارم من عاشق این فیلم فقط وقتی تو گوگل ننویسم نام بازیگران سریال ستاره شمالی عموی ییلدیز و دوران کولابود نمی‌دونم اونا رو نمیاره ؟؟؟
پاسخ
بنیتا چشمی
۱۸ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۱
فیلم ستاره ی شمالی یعنی دوباره پخش میشه
ستاره شمالی
۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۳
سلام من از فیلم ستاره شمالی خیلی خوشم میاد الان نزدیک ۶ماه هست که این فیلم رو تماشا میکنم نقشی که به یلدیز وکوزی ودخترانش وناهیده داره شده واقا خیلی خوبه نقش های که به این ۶نفر داره شده خیلی بهاله اون قسمت حمام عروس یلدیز هم خیلی بهال بود اگه تابهال فیلم ستاره شمالی روندیدید دیگه تماشاش کنید من یکی ازترفداران این فیلم هستم وخیلی خیلی از این فیلم خوشم میاد وبه شما کسانی که این فیلم روندیدن میگم حتما حتما این فیلم رو تماشاکنید واقا از این فیلم خوشتون میاد و خدا نگهدار شما وحتما حتما این فیلم رو تماشا کنید خدا نگهدار شما✋✋✋✋
A...T
۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
عشقی به خدا مینا من عااااشقتم و تو یوکوهاما حرف نداری و درباره تو ییلدیز من هیچی نمیگم چون عالی هستید همتون رو دوست دارم و شعله هم دوست دارم 💋👑✨🤭😃🤎💙💚💛🧡🧡
پاسخ
آسلی
۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۲
آسلیهان گونر🤓
نازنین صفایی
۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۹
بچه ها کی اسم واقعی ییلدیذ رو می دانه .. اگر بگید ممنون می شم از شما 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
یوکچه
۱۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
من‌ عاشق یوکچه و ییلدیز و مینا وفرید و قمر و اونا بازیشون عال ولی من‌ ار هم اسامی بازیگران سریال ستاره شمالی فقط یوکچه و یلدیزو مینا رو دوست دارم ممنونم از سریال ستاره شمالی 💕💕♥️♥️♥️🥰🥰💖😎😎و مخصوصن کتک زدن گوکچه و ییلدیز 😇🥰😡😎😈
پاسخ
اشکان
۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
من عاشق یوکچه د خلیل شدم
فاطیما شاهپری
۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۷
این فیلم عالی است من عاشق این فیلم هستم 😍😍😘😍😍😘
پاسخ
A
۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۸
من این سریال رو خیلی دوست دارم مخصوصا فریده رو خیلی دوست دارممممم.....فقط کسی میدونه اخرش که عمر رفت فکنم بجاش مته اومد حالا اون با فریده ازدواج میکنه؟؟؟
پاسخ
زری
۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴
نه بابا پس شما مته هستید گو نخور اون نیازی به زن نداره خودش دوست دختر داره
مته
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۹
سلام من بازیگر سریال ستاره ی شمالی هستم من خودم آلمانی بودم در واقعه اونجا درس میخوندم بعد که قبول شدم شغل بازیگری را به دست آوردم بعد کار من را به ترکیه رساندن رفتم اونجا ولی زبان آنها را بلد نبودم تصمیم گرفتم برم کلاس ترکی رفتم و یاد گرفتم و بعد در سر بال ستاره ی شمالی بازی کردم الآن هم سن واقعیم 21 است و مجردم و دنبال یه زن خوشگل میگردم اسم واقعی من مته است امیدوارم شمارتو بدی تو را فقط نمی گم همه را کسی هست باهام ازدواج کنه؟ 💜💜
علی
۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۸
فک کنم ازدواجش رو نشون نده
یوکچه
۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
من عاشق بازیگرای این فیلمم مخصوصا : یوکچه .مینا . یلدیز. قمر عاشقون
پاسخ
علی
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
منم
مینا خوش روش
۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳
من از مینا یعنی اسلیهان کاپانشاهین خیلی خوشم میاد من اسلیهان کاپانشاهین رو خیلی دوست دارم
پاسخ
یوکچه
۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰
من از یوکچه و فریده و مینا و کوزی خوشم میاد عاشقشون شدم
دریا
۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
عاشق این فیلم انیر منم اون شبکه رو دیدم
پاسخ
ستایش
۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
من عاشق یوکچه ام خیلی خیلی دوستش دارم بهترین بازیگر سریال ستاره شمالی است عاشقتم برفین نیلیو آکتاش😘😘😍
پاسخ
آ
۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
خیلی خیلی عاشقشم خیلی نارحت شدم وقتی عمر میره وعثمان تصادف می کنه
پاسخ
ترانه
۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۰
من این فیلم را دوست دارم ‌
ستاره شمالی
۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶
ببینید من بیشتر از شما ها ییلدیز و کوزی‌ رو دوست دارم خانم یا آقایی که چرت و پرت به مردم میگی تو اصلا فیلم ندیدی که میای اینجا چرت و پرت میگی من بیشترررررررررر از شما ستاره شمالی دوست دارم
پاسخ
مهدی
۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
داش چرا انقدر بیشعوری اگه منظورت امیرِ یا هرکس دیگه ای است باید بدونی که اصلا هم چرت پرت نگفته من خودم شخصا زدم تو گوگل راست میگیر و اینکه سریالتون عالی خیلی خوشگل من هم مثل بقیه عاشقشم
پریاااا
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۱
من عاشق یوکچه هستم ❤❤
پاسخ
بی نام
۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
من یه سوال دارم من ۲ تا خواهر دارم یکی ۲۱ سالشه یکی ۱۳ قبلا دوتاشون باهام خوب بودن الان اونا باهم خوبن با من بدن به نظرتون چیکار کنم و ابنکه من عاشق این سریال عستم
پاسخ
ترنم
۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۳
خانم مریم چقدر چرت و پرت میگی همه دوسش دارن از جمله من ببین دارم میگم همه نه مثل تو بگم من بیشتر دوسش دارم من عاشق این سریال و بازیگراشم 🥰🥰😍😍😍
سما
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷
اسکل داره سوال میپرسه 😒 به هر حال من عاشق 🥰😍💋❤این سریالم مثل بقیه ببین دارم میگم مثل بقیه نه مثل تو که میگی از همتون بیشتر دوسش دارم 😒😏
مریم
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۷
من عاشق ییلدیز و کوزی و یوکچه هم از همتو بشتر دوستشون دارم
علی
۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
نمیدونم ولی اینجا جای سوال پرسش نی
ستاره شمالی
۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
بهترین فیلم که دیدم عالییییییی
پاسخ
بهار عظیمی
۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
عالییییییبییییییییییییییی 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😍😍😍😍
کوزی
۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
عالی کوزی یلدیز هم باهم ازدواج میکنن وای🥰🥰🥰🥰🥰🥰 خیلی فیلم ترکی جالبیییییییییی
پاسخ
ایلدیز واقعی
۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
Hi
پاسخ
بی نام
۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۵
زر نزن
من از ییلدیز خوشم میاد
۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲
من یوگچه رو خیلی دوست دارم
سونیا آقاجانی
۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
من از سریال ستاره شمالی خیلی خوشم میاد بله یلدیز کوزی با هم ازدواج میکنن بچه دار هم میشن پسره بچش اسمش عطا ملاغلو
ستاره شمالى
۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰
😍😍😍😍😍
پاسخ
یو کچه
۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
من اسمم مثل فیلم ستاره شمالی یوکچه هست 25 سالمه مثل فریده من دختر خاله ت هستم یو کچه 😍😍😍😍😍😍😗😙
پاسخ
زهرا سادات فتوحی
۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
من عاشق ستاره ی شمالی هستم همین طور یکچه و ییلدیز و کوزی و فریده و مینا و همه ی بازیگرانش من خیلی خیلی این فیلم را دوست داشتم دست بازیگرش در نکنه 😘😘😘😍😍💜💜💛💚💜💛💚💗💖 ممنون از خانواده ی کادیاغلو و خانواده ی مولا اغلو ♤♡♡♡♡
ناشناس
۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
فیلم خیلی قشنگیه من دوسش دارم از یوکچه هم خیلی خوشم میاد همچنین از مینا و ییلدیز خواهر کوچیک کزی تو عروسیش خیلی خوشگل میشه عاشق این فیلمم
پاسخ
ایشیل
۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۲
من فقط ایشیل رو دوست دالم😘😘
پاسخ
اروین
۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳
من عاشق یو کچم😍😍😍😍
پاسخ
یوکچه
۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷
من هم عاشق یوکچه هستم وقتی توی سریال میاد روز مو میسازه
محدثه
۲ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۹
من عاشق ییلدیزم بازیگریش عالیه
پاسخ
حبیب خضیری
۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
فیلم خیلی عالی هست
پاسخ
رها مرشدلو
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۵
سریال ستاره شمالی عالی بنظر من بهترین سریال که دیدم
پاسخ
امیر
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱
من این فیلم رو تا تو یه شبک دیگه دیدم خیلی قشنگه یلدیز و کزی ازدواج میکنند و یه پسر هم میارن یوکچه و مبنا بچه رو گم میکنندبه ییلدیز نمیگن وقتی یلدیز بچه رو وبدا میکنه و میفهمه اونا گمش کردن از خونه اش میندازه بیرون فریده هم میگه وقتی خواهرم اینجا نباشن منم اینحه نمیونم بقیشه ندیدم راستی عمر که میخواد با فریده ازدواج کنه از فیلم میره بیرون یه پسره دیگه میاد تو فیلم امین هم موهاشو کوتاه میکنه عثمان هم تو یه قسمت نزدیک بود بمیره یوکچه و مینا و امین و عثمان میرن گردش اسکی و برف بازی کنن تو برف ماشین شون خراب می شه تو برف نیمونن اما عثمان از یه جایی می افته و بیشهوش میشه
پاسخ
ناشناس
۶ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵
در جواب بهA فک نکنم چون من زدم گوگل درس بود
A
۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
مرسی از چیزایی که گفتی.ولی مثلا اسلیهان گونر ۳ خورده ای سالشه و حتی اسماعیل هم ۳۰ تا ۴۰ سالشه اون سه تا دخترا هم(گیزم گونش ۲۵ یا ۲۶ سالشه،نیلسو برفین ۲۳.۲۴ سالشه و اسلیهان کاپانشاهین هم ۲۱ سالشه فکنم)
بدون نام
۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲
امیر جان خیلی عشقی مرسی که گفتی هیجان ش بیشتر شد عشقم
امیر
۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
الان دیگه تموم شده 😂 ولی بزار یه جاهاشو بگم ییلدیز دوباره می افته زندان البته کزی و صفر و روحی باهم می افتن زندان یه مرده عاشق فریده میشه ییلدیز و کزی هم میرن با طرف دعوا کنن با شیشه میزنن تو سرش و زود میان بیرون ییلدیز تو حنا بندونش خیلی خوشگل میشه عمه کوچیکه یوکچه هم با داداش ییلدیز ازدواج میکنه ناهیده فک کنم بچه ش میمیره اخه وقتی ییلدیز حامله میشه اونجا ناهیده دوباره حامله ست رستوران که ییلدیز توش کار میکنه رو هم خودش میخره بعد ازدواج با یوکچه اینا اونجا رو میچرخونه پسری که به جای عمر میاد خوشگل راستی بچه ها سن این بازیگرا رو میدونید؟ عمر ۳۲ سالشه باورتون میشه فریده ۲۷ یوکچه ۲۳ مینا۲۴ کزی ۶۰ به بالا ییلدیز ۴۰ به بالا داداش کوچیکه ییلدیز ۲۸ عمه کوچیکه یوکچه ۳۲
امیر
۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴
داداش کجا دیدی میشه بما هم بگی ببینیم
الهه
۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۹
آخ جونننن خدا کنه زود تر اون قسمتا برا ما هم نشون بده
اسلیهان گهر
۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
خیلی فیلم قشنگیه
مژگان
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۸
😎😚😚
پاسخ
مهرآسا بابایی
۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴
منم خیلی یلدیز دوست دارم
پاسخ
سحر جون
۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
سلام خوبین من خیلی فیلم ستاره شمالی رو دوست دارم عاشقشم واقعا دست سازندش درد نکنه من قمر و شوهرش از همه ی بازیگر های ستاره شمالی خوشگل تر هستن من خیلی از صفر خوشم میاد خیلی با مزه است من خیلی عاشق بچه هستم بچه ی کوزی ییلدیز هم خیلی نازه و انشالله با امیر علی هر چه زود تر ازدواج میکنیم و زود دست به کار میشیم زود شروع میکنیم مخصوصا پسر برا من خیلی خیلی دعا کنید ممنون خدانگهدار ♥♥❤❤❤🌹🌹🌹🌹برای شما
پرند 💜 ییلدیز
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
من عاشق یلدیز شدم
پاسخ
A
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۷
منم خیلی فریده رو دوست دارم😉
نازنین زهرا
۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۵
اونایی که اسمشون رو ییلدیز واقعی یا ییلدیز یا اسیلهان گونر مینویسن خودشون رو کاملا اسکل میکنن جلوی همه 😎😎من عاشق این سریالم مخصوصا عاشق فریده هستم🥰🥰🥰🥰🥰🥰
اسلیهان گونر
۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
منم
مرینت
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱
خیلی فیلم رو دوست دارم عاشقشم تازه اهنگشم قشنگه
پاسخ
ماهیرا مرسلی
۴ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱
روشنای
یوکچه ملاعقلو
۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
ماهم مثل فریده یوکچه مینا سه تا خواهریم اسمامونم عوز کردیم اسمای اونا رو گذاشتیم 😸👧👩من عاشق این فلمتونم اگه میشه یه سری جدیدشم درست کنید خواهشن
حجت کیوانی
۱۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۴
خیلی دوسداشتم عالیه عالی عاشقشم
پاسخ
مایده
۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱
سلام سریال خیلی خـوبی هست
هسنی خواجه نوری
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۵
ععععععععععععععععععععععععععععععععععععااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااششششششششششششششششششششششششششششششقققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققشششششششششششششششششششششششششممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
پاسخ
پارمیدا مشتاقیان
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰
گهان دارن باید بهم برسن
پاسخ
مینا غانمی نژاد
۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۶
عالی بود من از این فیلم خشم میاد عالی این فیلم
پاسخ
معصومه
۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
من از فیلم خیلی خیلی خوشم اومد
نظر خود را ثبت کنید