میکرو تلفیقی ابرو چیست ؟ | تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

بزرگنمایی
دسته: چشم و ابرو تاریخ نگارش: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 6008

در این بخش از زیبامون اطلاعات خوبی در رابطه با میکرو تلفیقی ابرو و تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در اختیار شما قرار داده ایم .

میکرو تلفیقی ابرو چیست ؟ | تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

همانطور که می دانید ابروها اولین شاخص زیبایی در چهره هستند و به همین دلیل زیبا و قرینه بودن ابروها از جمله موضوعاتی است که بیشتر افراد و به ویژه خانم ها به آن اهمیت می دهند و تمایل دارند که همیشه ابروهای با ظاهر طبیعی ، زیبا ، قرینه ، پرپشت و جذاب داشته باشند و همین موضوع باعث شده تا در چند سال اخیر ، روش های مختلفی مثل هاشور ابرو ، فیبروز ابرو ، میکروبلیدینگ ابرو ، میکروپیگمنتیشن ابرو ، شیدینگ ابرو و به تازگی میکرو تلفیقی ابرو ایجاد شوند . 

اگرچه با انتخاب هر کدام از این روش ها می توانید ظاهر ابروهای خود را با توجه به حالت چهره و نظر و سلیقه خود تغییر داده و نتیجه رضایت بخشی را نیز مشاهده کنید اما گاهی اوقات با ترکیب و تلفیق کردن دو روش مختلف برای طراحی ابرو ، مطمئنا نتیجه بهتری را مشاهده خواهید کرد و نه تنها ظاهر ابروها فوق العاده طبیعی تر و زیباتر می شوند بلکه ماندگاری بیشتری نیز پیدا می کنند . 

اگر تصمیم گرفتید تا از روش میکرو تلفیقی ابرو یا تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن برای افزایش زیبایی و جذابیت ابروهای خود استفاده کنید بهتر است قبل از هر اقدامی ، ابتدا اطلاعات خود را در رابطه با این روش افزایش داده و بعد یک انتخاب هوشمندانه در این زمینه داشته باشید تا در کنار ایجاد ظاهر طبیعی و زیبا برای ابروهایتان ، از نتیجه کار نیز رضایت داشته باشید . 

با ما در ادامه این بخش از زیبامون دات کام همراه بمانید و اطلاعات خوبی در رابطه با میکرو تلفیقی ابرو و تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن کسب کنید .

 

حتما بخوانید : فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ چیست ؟

 

میکرو تلفیقی یعنی چه ؟ | روش میکرو تلفیقی ابرو چیست ؟

میکرو تلفیقی ابرو یکی ازروش های تقریبا جدیدی است که برای آن از ترکیب و تلفیق دو روش مختلف مثل میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو استفاده می شود تا ظاهری طبیعی تر ، زیبا تر و ماندگار تر برای ابروها ایجاد شود . 

میکرو تلفیقی ابرو معمولا برای افرادی که موهای ابروهای انها کم پشت و نازک بوده و یا تمایل دارند ماندگاری ابروهایشان چند برابر بیشتر شود ، مناسب خواهد بود . 

در روش میکرو تلفیقی ابرو ، ابتدا با استفاده از روش میکروبلیدینگ خطوط ظریف و باریکی که درست شبیه به تارهای ابرو هستند در قسمت تاج ابرو کشیده می شود و این تارهای ظریف تا مرکز ابرو و قسمت هایی از ابرو که خالی بوده و دارای نقص هست نیز اجرا می شود . 

سپس با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن ، انتهای ابرو و دم ابرو طراحی می شود تا حالت سایه روشن ، پر رنگ و زیبایی برای ابروها طراحی شده و در صورت نیاز قسمت تاج ابرو یا ابتدای ابرو نیز با میکروپیگمنتیشن کمی پر می شود تا رنگ ابرو در تمام قسمت ها حالت طبیعی و زیباتری پیدا کند . 

میکرو تلفیقی ابرو برای افرادی که پوست چرب معمولی تا متوسط دارند مناسب است و اگر پوست شما برای میکروبلیدینگ بیش از حد چرب است ، میکرو تلفیقی ابرو می تواند جایگزین مناسبی برای  افزایش زیبایی طبیعی ابروها باشد .

 

میکرو تلفیقی ابرو

میکرو تلفیقی ابرو

 

حتما بخوانید : لیفت و لمینت ابرو چگونه انجام می شود

 

تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

قبل از اینکه با روش تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن آشنا شوید لازم است اطلاعات کلی در رابطه با هر کدام از این روش ها داشته باشید :

 

میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟

میکروبلیدینگ (microblading) یک تکنیک غیرتهاجمی است که در این روش پیگمنتر (کسی که کار میکروبلیدینگ را انجام می دهد) از یک قلم سوزنی و نازک ، برای ایجاد خطوط ظریف و باریک و شبیه به تارهای ابرو بر روی پوست استفاده می کند . پیگمنتر با استفاده از این ابزار رنگدانه را درون خطوط ایجاد شده قرار می دهد و با رنگ موی ابرو شما هماهنگ می شود تا آرایش نیمه دائمی تا حد ممکن طبیعی به نظر برسد . روش میکروبلیدینگ ابرو در مقایسه با سایر تکنیک های ترمیم ابرو ، طبیعی ترین نتیجه را ارائه می دهد. در این روش ، سوزن فقط به لایه های سطحی پوست نفوذ می کند ، بنابراین رنگدانه در نزدیکی سطح باقی می ماند . این بدان معناست که رنگدانه بعد از چند سال محو خواهد شد .

 

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو

 

میکرو پیگمنتشن ابرو چیست ؟

در میکروپیگمنتیشن (Micropigmentation) از نقاط کوچک و ریزی برای ایجاد رنگ در لابه لای ابرو استفاده می شود و تکنیک آن درست شبیه به تاتو است . پیگمنتر یا متخصص میکروپیگمنتیشن ، برای تزریق رنگدانه به لایه میانی پوست یا از ابزار تاتو استاندارد یا از ابزاری شبیه قلم استفاده می کند . نقاطی که در این روش بر روی ابروها ایجاد می شود با توجه به شکل و رنگ طبیعی ابروها ساخته می شود ؛ به این صورت که در بعضی از قسمت ها مثل انتهای ابرو تا قسمت میانی ابروها پررنگ بوده و در برخی قسمت ها مثل ابتدای ابرو ، حالت کمرنگ تری داشته و شکل نهایی ابروها حالت آمبره و سایه روشن پیدا می کند . 

 

میکروشیدینگ ابرو

میکروشیدینگ ابرو

 

روش تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چیست ؟

روش تلفیقی یا ترکیبی همانطور که از نام آن مشخص است ، یعنی از ترکیب و تلفیق دو روش برای ایجاد ظاهری فوق العاده طبیعی ، زیبا و جذاب برای ابروها استفاده می شود که معمولا تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن بهترین گزینه خواهد بود . 

تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن به شما این امکان را می دهد که هم ظاهر طبیعی و شبیه به تارهای ابرو در قسمت تاج ابرو و قسمتهای خالی ابرو برایتان طراحی شود و هم رنگدانه هایی با ماندگاری بیشتر به شکل سایه روش و آمبره در قسمت انتهایی تا مرکز ابرو مورد استفاده قرار گیرد و ظاهری ساختار یافته و پررنگ برای ابروها طراحی شود . 

در واقع ، ابروهای تلفیقی به شما این لذت را می دهند که هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید ، دیگر نگرانی از بابت وقت زیادی که باید برای کشیدن ابروها صرف کنید ، نداشته باشید و به سادگی ابروهای خود را به صورت دائمی در آن فرم ایده آل که همیشه در آرزوی آن بوده اید ، نگه دارید .

 

تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو

تلفیق میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو

 

حتما بخوانید : هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ | میکرو فیبروز

 

ماندگاری میکرو تلفیقی ابرو

استفاده از میکرو تلفیقی ابرو برای افرادی که پوست چرب و مختلط دارند ، ورزش زیادی انجام می دهند ، باید در محیط های مرطوب باشند و یا تمایل دارند شکل و ظاهر ابروهای جدید انها برای مدت زمان بیشتری ماندگاری داشته باشد انتخاب مناسبی خواهد بود ؛ چراکه این روش نسبت به سایر روش های طراحی ابرو دارای ماندگاری بالاتری است و با توجه به عوامل داخلی و خارجی می توانند 1 تا 3 سال ماندگاری داشته باشد . 

 

مدل میکرو تلفیقی ابرو با رنگ قهوه ای روشن

مدل میکرو تلفیقی ابرو با رنگ قهوه ای روشن

 

حتما بخوانید : مدل هاشور ابرو برای صورت گرد [فوق العاده جذاب]

 

تلفیق میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ

میکروشیدینگ ابرو نیز یکی دیگر از روش های پر کاربرد برای طراحی ابرو است که معمولا برای افرادی که دارای پوست حساس هستند و تحمل تزریق عمیق رنگدانه به زیر پوست را ندارند ، مورد استفاده قرار می گیرد . با این روش ، به جای ایجاد یا طراحی تارهای خطی در ابرو ، حالتی سایه مانند بسیار ظریف در ابروها ایجاد می شود که هم بسیار طبیعی بوده و هم به خوبی مدل ابروی زیبایی ایجاد می کند .

روش تلفیق میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ نیز به این صورت است که در قسمت تاج ابرو از تکنیک میکروبلیدینگ و ایجاد تارها و خطوط ظریف ایجاد می شود و برای قسمت میانی و انتهای ابرو از تکنیک میکروشیدینگ استفاده می شود و حالت سایه ای و طبیعی ایجاد می شود و ترکیب و تلفیق این دو روش باعث ایجاد ابروهایی با حالت فوق العاده طبیعی و زیبا خواهد شد .

 

تلفیق میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ

تلفیق میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ

 

حتما بخوانید : چگونه ابروهای زیبا و خوش حالت داشته باشیم؟ + نکات حرفه ای و کاربردی

 

مدل های مختلف میکرو تلفیقی ابرو

 

میکرو تلفیقی ابرو فوق العاده طبیعی با رنگ مشکی

نیکرو تلفیقی ابرو فوق العاده طبیعی با رنگ مشکی

 

مدل ابرو دخترانه فوق العاده طبیعی با روش میکرو تلفیقی

مدل ایرو دخترانه فوق العاده طبیعی با روش میکرو تلفیقی

 

مدل ابرو تلفیقی جذاب و زیبای دخترانه

مدل ابرو تلفیقی جذاب و زیبای دخترانه

 

مدل ابرو دخترانه و طبیعی با روش میکرو تلفیقی

مدل ابرو دخترانه و طبیعی با روش میکرو تلفیقی


سخن آخر

میکرو تلفیقی ابرو یعنی از ترکیب و تلفیق دو روش مختلف مثل میکرو بلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن یا میکروشیدینگ برای طراحی ابروها استفاده شود تا ظاهری فوق العاده طبیعی ، زیبا و جذاب برای ابروها ایجاد کند . معمولا میکرو تلفیقی ابروها دارای ماندگاری بیشتری بوده و برای افرادی که دارای ابروها کم پشت و نازک بوده و یا پوست چرب داشته و تعرق بالایی دارند مناسب است و ظاهر نیمه دائمی و زیبا را برای ابروها ایجاد خواهد کرد . 

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن چیست ؟

اکستنشن ابرو چیست؟ + تفاوت آن با میکروبلدینگ و فیبروز ابروها

شیدینگ ابرو چیست + تفاوت آن با میکروبلیدینگ

صفر تا صد مراقبت از ابرو + اموزش برداشتن حرفه ای ابرو

ژل ابرو چیست + طرز استفاده

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید