نانو استیم مو یا هیدروژن تراپی مو چیست ؟

بزرگنمایی
دسته: مراقبت از مو تاریخ نگارش: ۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 3382

در این بخش از زیبامون به بررسی تاثیرات و فواید نانو استیم و هیدروژن تراپی مو پرداخته ایم . با ما همراه باشید و اطلاعات خوبی در این زمینه کسب کنید .

نانو استیم مو یا هیدروژن تراپی مو چیست ؟

مراقبت از سلامت موها تاثیر خیلی زیادی در افزایش درخشش ، زیبایی و جذابیت موها دارد و همانطور که میدانید اقداماتی مانند دکلره و رنگ مو ، هایلایت مو ، استفاده از مواد شیمیایی برای حالت دادن به موها و آلودگی آب و هوا می تواند بر روی سلامت موها تاثیر گذار بوده و اگر مراقبت درست و اصولی از موها نداشته باشید ، تمام این عوامل می توانند زمینه را برای آسیب دیدگی موها فراهم کنند و سبب می شوند تا موها در حالت عادی درخشش و زیبایی خود را از دست داده و حالت وز شده به خود بگیرند .

خوشبختانه این روزها روش های زیادی برای ترمیم و بازسازی موها وجود دارد که استفاده از دستگاه نانو استیم و هیدروژن تراپی موها یکی از این روشهای فوق العاده موثر و عالی برای این منظور بوده و کمک میکند تا موهای آسیب دیده ، دوباره سلامت و زیبایی خود را بدست آورند و ظاهری درخشان و ابریشمی برای موها ایجاد می کند . 

اگر تمایل دارید با دستگاه نانو استیم و کاربرد آن آشنا شوید و اطلاعات خوبی در رابطه با هیدروژن تراپی مو و تاثیراتی که بر روی موها دارد ، آشنا شوید ، حتما این بخش از زیبامون دات کام را تا انتها مطالعه کنید .

 

نانو استیم مو چیست ؟

یکی از راهکارهای آبرسانی به موها و کاهش یون های منفی ناشی از رنگ مو ، استفاده از دستگاه نانواستیم (Nano Steam) است. نانو استیم میتواند قبل و بعد از فرایندهای شیمیایی مو ، مانند کراتین کردن مو ، ریباندینگ مو ، بوتاکس مو ، رنگ و دکلره موها به عنوان یک روش مکمل مورد استفاده قرار گیرد تا آسیب های ناشی از این اقدامات بر روی موها را کاهش دهد . 

علاوه بر این ، نانو استیم مو یکی از روش های خیلی عالی برای آبرسانی و تقویت شادابی موهاست و کمک می کند تا موهایتان همیشه ظاهری سالم ، شاداب ، درخشان و زیبا داشته باشند .

در واقع دستگاه نانو استیم (Nano Steam Gun) که شبیه به یک تفنگ است ، با مواد مخصوص و مقاوم در برابر درجه حرارت بالا پر می شود و سپس با استفاده از این دستگاه غبارپاشی سریعی را بر روی موها انجام می دهند .

این نانو ذرات هیدروژنی می توانند به هسته مویرگی نفوذ کرده و موها را آبرسانی و تغذیه کرده و موهای آسیب دیده را ترمیم کنند و به راحتی توسط ریشه مو کاملا جذب می شوند و خشکی مو را نیز برطرف می کنند . علاوه بر این ، مولکول های ریز بخار میتوانند به خط مو برسند و به خط مو اجازه می دهد تا مواد مغذی را جذب کند .

 

دستگاه نانو استیم

 

حتما بخوانید : پروتئین تراپی مو، ماسک موی پروتئینه خانگی

 

فواید نانو استیم مو یا هیدروژن تراپی مو

هیدروژن تراپی مو با استفاده از دستگاه نانو استیم فواید خیلی زیادی را برای موها به همراه دارد . به  طور کلی در فرآیند هیدروژن تراپی ، از بخار و گرمای مرطوب برای کمک به باز شدن فولیکول مو ، بلند کردن کوتیکول روی ساقه مو و اجازه دادن به نرم کننده ها و روش های درمانی برای نفوذ بهتر به موها و افزایش رطوبت در مو مورد استفاده قرار می گیرد . 

در واقع هیدروژن تراپی یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای مراقبت از موهای خود انجام دهید . زیرا گرما به آبرسانی موهای خشک کمک می کند و موهای خشک شده شما را شاداب می کند و همچنین منافذ پوست سر را برای از بین بردن ناخالصی ها و تجمع محصول باز می کند و تمام این اقدامات می تواند تاثیر خیلی خوبی در افزایش سلامت موها و ترمیم و بازسازی موهای آسیب دیده داشته باشد . 

دستگاه نانو استیم از جمله دستگاه‌های درمانی در آرایشگاه‌ ها و سالن های زیبایی است که قبل و بعد از فرایندهای شیمیایی مانند کراتین کردن مو ، ریباندینگ ، بوتاکس ، رنگ و دکلره استفاده میشود . این دستگاه اولین بار در کشور امریکا ساخته شده است و یکی از تجهیزات ضروری برای هر سالن آرایشگاهی است .

دستگاه نانو استیم تفنگی با گرمای مناسبی که تولید می‌کند ماندگاری روشهای درمان مراقبتی مو مانند کراتین ، ریباندینگ ، بوتاکس مو یا رنگ و دکلره را افزایش میدهد و درنتیجه باعث ثبات بیشتر آن می‌شود . 

از  مزایای عالی دستگاه نانو استیم می‌ توان به آب‌ رسانی خوب به موها اشاره کرد . بدین‌صورت که با از بین بردن یون‌ های منفی و رایحه‌ های مرده مو ، طراوت و شادابی را به موهای شما باز می‌ گرداند .

با استفاده از دستگاه نانو استیم ، زمانی که قرا است برای انجام کارهای ترمیمی مو و رنگ کردن مو صرف کنید ، بسیار کوتاه می‌شود .

از ویژگی های دستگاه نانو استیم میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • افزایش گردش خود در اسکالپ سر
  • جذب رطوبت با اشعه بلوری
  • گرمایش مولکولی قابل تنظیم
  • دارای نور مادون قرمز و ماورا بنفش
  • بخاردهی و اکسیژن رسانی بالا
  • بخور گرم و سرد که که مقدار حرارت ان قابل تنظیم است
  • سه حالت پیش فرض برای سه نوع مو (موهای آسیب دیده و موهای چرب و موهای معمولی)
  • دمای آن از 50 تا 70 درجه قابل تنظیم است

 

استفاده از دستگاه نانو استیم روی موها

 

حتما بخوانید : آرگان تراپی چیست؟ | آموزش آرگان تراپی مو در خانه

 

هیدروژن تراپی مو چیست ؟

همه ما در زندگی روزمره خود ، دائما در معرض رادیکال های آزاد از طریق محیط ، آلودگی و عادات سبک زندگی مانند سیگار کشیدن هستیم . رادیکال های آزاد مضر منجر به اکسیداتیو و التهاب می شوند که به نوبه خود می تواند به فولیکول های مو آسیب برسانند . هنگامی که این اتفاق می افتد ، اختلالات پوست سر مانند عدم تعادل چربی در پوست سر ، شوره سر ، مختل شدن چرخه رشد مو ، ریزش مو و یا سفیدی زودرس موها می تواند رخ دهد . 

اما خوشبختانه این روزها روش های جدید و موثری برای حفظ سلامت موها و مراقبت از مو طراحی و ایجاد شده که هیدروژن تراپی موها یکی از این روش های موثر و عالی برای مقابله با مشکلات و آسیب دیدگی موهاست .

در واقع روش هیدروژن تراپی موها به گونه ای طراحی شده که هیدروژن را به عمق سلول های فولیکول مو منتقل می کند تا ناخالصی ها و سموم را از عمق مو پاکسازی کند . این تصفیه سلولی قوی تمام رادیکال های آزاد مضر را از بین می برد تا از آسیب سلول جلوگیری کند .

هیدروژن مولکولی ، به طور بی نظیری برای این کار مناسب است و انتخاب فوق العاده ای برای مراقبت از موها خواهد بود ؛  زیرا فقط رادیکال های آزاد مضر را هدف قرار می دهد و گونه های فعال اکسیژن را تنها می گذارد .

این مولکولهای هیدروژن فوق العاده کوچک بوده و به عنوان قوی ترین فوق آنتی اکسیدان جهان شناخته شده هستند و دسترسی هیدروژن به هر قسمتی از بدن را که برای خنثی سازی رادیکالهای آزاد مضر ، از جمله مناطقی که آنتی اکسیدانهای بزرگتر نمی توانند در آن حرکت کنند ، آسان می کند . علاوه بر این ، کاملا بی خطر است و عوارض جانبی ندارد زیرا هیدروژن به طور طبیعی در بدن وجود دارد . 

هیدروژن تراپی موها با استفاده از دستگاه نانو استیم که شبیه به تفنگ است ، انجام می گیرد . این دستگاه با تولید گرما و حرارت ، مولکول های هیدروژن را به موها اسپری می کند تا موهای از مزایا و فواید هیدروژن بهره مند شوند . 

 

هیدروژن تراپی مو

 

حتما بخوانید : کلاژن تراپی مو چیست ؟ | کلاژن تراپی مو در خانه و آرایشگاه

 

هزینه هیدروژن تراپی مو

هزینه هیدروژن تراپی موها با توجه به مقدار آسیب دیدگی مو ، بلندی موها و حجم مو متفاوت است . برای اینکه بتوانید از هزینه هیدروژن تراپی مو مطلع شوید ، بهتر است به یک مرکز تخصصی که کار هیدروژن تراپی را با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و زیر نظر افراد متخصص و آموزش دیده در این زمینه انجام می دهند ، مراجعه کنید تا بعد از بررسی شرایط و ویژگی های موهای شما ، هزینه هیدروژن تراپی برایتان مشخص شود .

 

حتما بخوانید : اوزون تراپی مو چیست؟ | معایب و مزایای اوزون تراپی مو

 

فیلم هیدروژن تراپی مو | طریقه استفاده از دستگاه نانو استیم

 

 

 

سخن آخر

این روزها روش های زیادی برای ترمیم و بازسازی موها وجود دارد که استفاده از دستگاه نانو استیم و هیدروژن تراپی موها یکی از این روشهای فوق العاده موثر و عالی برای این منظور بوده و کمک میکند تا موهای آسیب دیده ، دوباره سلامت و زیبایی خود را بدست آورند و ظاهری درخشان و ابریشمی برای موها ایجاد می کند . 

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

ترکیب رنگ مو بدون دکلره با عکس (جدید 2021)

رشد سریع مو در یک هفته | چگونه موهایمان را بلند کنیم ؟

بهترین رنگ مو هایلایت تیره و روشن روی موی مشکی + عکس

ترکیب رنگ موی صدفی دودی + عکس

رنگ مو ترند سال 2021 | بهترین رنگ موهای زنانه و دخترانه + عکس

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید