ترکیب رنگ موی بنفش دودی با 3 فرمول

بزرگنمایی
دسته: مو تاریخ نگارش: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
5
تعداد رای‌دهندگان: 15820

اگر از رنگ موهای همیشگی خسته شده اید و به دنبال تنوع در رنگ موهای خود هستید ، پیشنهاد می کنیم رنگ موی دودی بنفش را امتحان کنید . فرمول این رنگ مو جذاب را در این بخش از زیبامون یاد بگیرید .

ترکیب رنگ موی بنفش دودی با 3 فرمول

اگرچه موهای رنگ شده با رنگ های فانتزی مثل بنفش و صورتی از سال 1970 توسط گروه های خاصی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیت زیادی بین تمام افراد پیدا کرد اما در چند سال اخیر نیز به یکی از ترندهای محبوب و پرطرفدار تبدیل شده و بسیاری از خانم ها تمایل دارند این رنگ خاص و متفاوت را بر روی موهای خود امتحان کنند ! 

به طور کلی ، رنگ مو بنفش ، طیف گسترده ای از رنگ ها با تناژ بنفش را شامل می شود و شما می توانید از سایه های پر جنب و جوش بنفش تا ترکیبی از رنگ مو بنفش و صورتی ، رنگ مو بنفش دودی ، رنگ موی بنفش یاسی ، رنگ موی دودی بنفش تیره ، هایلایت مو با رنگ مو بنفش و غیره استفاده کنید و زیبایی خیره کننده ای را برای موهای خود به وجود بیاورید . 

یکی از ویژگی های خاص رنگ مو بنفش این است که بعد از هر بار شست و شو محو و کمرنگ می شود و شما می توانید رنگ موهای جدیدتری مثل رنگ مو بنفش روشن ، رنگ مو یاسی و اسطوخودوسی را که به اندازه رنگ مو بنفش جذاب هستند را بر روی موهای خود مشاهده کنید و در نهایت زمانی که رنگ بنفش موهایتان شروع به محو شدن کرد ، می توانید آن را با یک رنگ تیره و جدید مثل رنگ مو قهوه ای و شکلاتی پوشش دهید .

جالب است بدانید که افراد مشهور و سلبریتی های زیادی نیز در طول سال های مختلف موهای بنفش داشته اند که از این بین می توان به کیتی پری (Katy Perry) ، نیکول ریچی (Nicole Ritchie) ، سیندی لاپر (Cyndi Lauper) و آزالیا بنکس(Azealia Banks) اشاره کرد .

در ادامه این بخش از زیبامون دات کام با ما همراه باشید ، ترکیب رنگ چند مدل از رنگ مو بنفش را یاد بگیرید ، نمونه های مختلفی از رنگ مو بنفس دودی ، رنگ مو بنفش ، رنگ مو بنفش صورتی و غیره را ببینید و ایده بگیرید و این بار رنگ مویی متفاوت و جدید را تست کنید .


ترکیب رنگ موی بنفش صورتی

برای ایجاد رنگ مو بنفش صورتی ، باید موها را به پایه 9 دکلره برسانید و سپس از ترکیب رنگ مو زیر برای ایجاد این رنگ مو جذاب روی موها استفاده کنید :

 

فرمول ترکیب رنگ مو بنفش صورتی 

 • رنگ اول رنگ مرلوت شماره 7.969 برند مارال
 • رنگ دوم  رنگ کوارتز صورتی شماره 7.916  برند مارال
 • اکسیدان 3 درصد

رنگ اصلی یعنی رنگ مرلوت به عنوان رنگ غالب است و رنگ بعدی کوارتز صورتی است که یک سوم رنگ غالب مورد استفاده قرار می گیرد . از اکسیدان 3 درصد برای ترکیب رنگ موها استفاده می شود و نسبت آن یک به یک و نیم است تا رنگ مو زیباتر شود . یعنی اگر حجم رنگ موها به اندازه یک باشد ، باید به اندازه یک و نیم برابر حجم رنگ مو از اکسیدان استفاده کنید .

برای شروع ابتدا موها را نم دار کنید و سپس برای درست کردن ترکیب رنگ مو بنفش صورتی ، ابتدا مقداری از رنگ مو مرلوت را درون کاسه رنگ بریزید و به اندازه یک سوم از آن ، رنگ صورتی کوارتز را اضافه کنید . بعد از اینکه رنگ موها را به خوبی با هم مخلوط کردید ، اکسیدان را به تدریج اضافه کنید و رنگ مو و اکسیدان را به خوبی با هم ترکیب کنید و بعد رنگ کردن مو را شروع کنید .

رنگ مو را با دقت به تمام قسمت های مو آغشته کنید و بعد از حدود 7 دقیقه مکث ، می توانید رنگ مو را به خوبی بشویید و یک رنگ مو صورتی بنفش بسیار جذاب و خاص داشته باشید .

 

رنگ موی بنفش صورتی

 

ترکیب رنگ موی دودی بنفش تیره

برای ایجاد رنگ مو دودی بنفش ، باید ابتدا موها را به پایه 6 یا 7 دکلره برسانید و سپس از ترکیب رنگ مو زیر برای ایجاد رنگ موی دودی بنفش تیره و جذاب روی موها استفاده کنید :

 

فرمول ترکیب رنگ موی دودی بنفش

 •  رنگ مو دودی بنفش شماره 7.12 برند مارال
 •  رنگ خاکستری شماره 6.2 برند مارال
 • اکسیدان 6 درصد

مقدار مساوری از رنگ مو دودی بنفش و رنگ مو خاکستری را درون کاسه رنگ بریزید و اگر رنگ پایه مو نارنجی زیادی داشت ، از مقدار خیلی کمی واریاسیون آبی نیز باید استفاده کنید . رنگ مو ها را ابتدا به خوبی در کاسه رنگ با هم مخلوط کنید و سپس به اندازه حجم رنگ مو از اکسیدان 6 درصد به ترکیب رنگ موها اضافه کنید و مجددا رنگ مو و اکسیدان را به خوبی مخلوط کنید تا کاملا یکدست شوند .

سپس ترکیب رنگ موی بنفش دودی را به خوبی به تمام قسمت های مو آغشته کنید و بعد از حدود 5 تا 10 دقیقه مکث کردن ، موها را بشویید و از رنگ مو بنفش دودی جذابی که روی موها ایجاد شده لذت ببرید . البته دقت داشته باشید اگر پایه موها خیس باشد باید میزان مکث بین 10 تا 15 دقیقه باشد  .

 

 رنگ موی دودی بنفش تیره

 

ترکیب رنگ موی بنفش و صورتی پاستیلی

اگر تمایل دارید رنگ موی بنفش و صورتی پاستیلی جذاب و خاصی روی موها ایجاد کنید ، ابتدا باید موها را به پایه بین 9 و 10 یعنی پایه 9.5 برسانید و سپس از فرمول ترکیب رنگ زیر برای ایجاد این رنگ مو شیک و زیبا استفاده کنید :

 

فرمول ترکیب رنگ موی بنفش و صورتی پاستیلی

 • رنگ دودی بنفش روشن شماره 9.12 برند inebrya
 • رنگ بنفش شماره 9.02 برند inebrya
 • رنگ صورتی پاستیلی کد 13 برند inebrya
 • اکسیدان 6 درصد

در این ترکیب رنگ ، رنگ مو غالب رنگ دودی بنفش روشن است و مقدار آن باید نسبت به سایر رنگ موها بیشتر باشد . رنگ بعدی ، رنگ مو بنفش است که باید مقدار آن از رنگ غالب کمتر باشد و معمولا به اندازه نصف رنگ مو غالب استفاده می شود و در نهایت رنگ صورتی پاستیلی است که به اندازه یک سوم از رنگ مو دوم مورد استفاده قرار می گیرد .

اکسیدان 6 درصد برای ترکیب این رنگ مو مورد استفاده قرار می گیرد . اگر حجم و وزن رنگ موها 1 باشد ، باید به اندازه 1.5 مقدار حجم رنگ مو از اکسیدان استفاده کنید . تا رنگ مو شفاف تر و جذاب تری داشته باشید . ابتدا رنگ موها را درون کاسه رنگ بریزید و به خوبی مخلوط کنید و سپس به تدریج اکسیدان را به ترکیب رنگ موها اضافه کنید و کاملا هم بزنید تا یکدست شوند .

در این مرحله باید تمام قسمت های مو را به ترکیب رنگ مو ی بنفش و صورتی پاستیلی آغشته کنید . دقت کنید که تمام لایه های مو را نیز به این ترکیب رنگ مو آغشته کنید تا رنگ مویی یکدست و زیبا داشته باشید . بعد از گذشت حدود 10 دقیقه و شستن موها ، یک رنگ مو صورتی بنفش فوق العاده خاص و زیبا خواهید داشت .

 

رنگ موی بنفش و صورتی پاستیلی

 

مدل های جذاب و شیک از رنگ موی بنفش دودی

 

جذاب ترین مدل رنگ مو بنفش دودی روشن بر روی موهای بلند و موج دار

جذاب ترین مدل رنگ مو بنفش دودی روشن بر روی موهای بلند و موج دار

 

جذاب ترین مدل از رنگ مو بنفش تیره و براق بر روی موهای بلند

جذاب ترین مدل از رنگ مو بنفش تیره و براق بر روی موهای بلند

 

مدل هایلایت مو بنفش تیره بر روی پایه تیره و دودی

مدل هایلایت مو بنفش تیره بر روی پایه تیره و دودی 

 

مدل امبره مو بسیار شیک و زیبا با رنگ مو تیره و دودی و رنگ مو بنفش دودی

مدل امبره مو بسیار شیک و زیبا با ریشه مو تیره و دودی و رنگ مو بنفش دودی

 

مدل رنگ مو خاص و زیبا از رنگ مو بنفش دودی روشن و جذاب

مدل رنگ مو خاص و زیبا از رنگ مو بنفش دودی روشن و جذاب

 

مدل مو کوتاه و شیک با رنگ مو بنفش دودی زیبا و خیره کننده

مدل مو کوتاه و شیک با رنگ مو بنفش دودی زیبا و خیره کننده

 

مدل مو کوتاه و صاف با رنگ مو بنفش دودی تیره و درخشان

مدل مو کوتاه و صاف با رنگ مو بنفش دودی تیره و درخشان

 

زیباترین مدل از امبره مو با ترکیب رنگ دودی و بنفش دودی تیره و خاص

زیباترین مدل از امبره مو با ترکیب رنگ دودی و بنفش دودی تیره و خاص

 

مدل رنگ مو جذاب با ترکیب رنگ بنفش دودی تیره و رنگ مو یاسی در انتهای مو

مدل رنگ مو جذاب با ترکیب رنگ بنفش دودی تیره و رنگ مو یاسی در انتهای مو

 

شیک ترین مدل آمبره مو با ترکیب رنگ بنفش دودی در ریشه مو و بنفش یاسی روش در انتهای مو

شیک ترین مدل آمبره مو با ترکیب رنگ بنفش دودی در ریشه مو و بنفش یاسی روش در انتهای مو

 

شیک ترین مدل مو کوتاه با رنگ زمینه مو دودی نقره ای و هایلایت های بنفش یاسی درخشان

شیک ترین مدل مو کوتاه با رنگ  زمینه مو دودی نقره ای و هایلایت های بنفش یاسی درخشان

 

زیباترین ایده برای رنگ مو بنفش دودی روشن و زیبا بر روی موهای کوتاه

زیباترین ایده برای رنگ مو بنفش دودی روشن و زیبا بر روی موهای کوتاه با ریشه مو تیره

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

رنگ مو سال ۱۴۰۰ چه رنگی است ؟ | رنگ مو ترند تابستان 1400

رنگ مو ترند سال 2021 | بهترین رنگ موهای زنانه و دخترانه + عکس

ترکیب رنگ مو بدون دکلره با عکس (جدید 2021)

11 مدل رنگ مو پاستیلی که حتما میپسندید به همراه تصاویر

رنگ مو فانتزی جدید و شیک [یخی، صورتی، بنفش]

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
فاطمه نظری
۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
این‌ ترکیب رنگ واقعا فوق العادست. این رنگ هم‌ برای کسایی که رنگ پوستشون روشن هست هم سبزه خیلی میاد. مرسی از سایت زیبامون برای این فرمول رنگ فوق العاده. من همیشه چند تا سایت رو برای خرید رنگ مو و چک کردن فرمول رنگ ها انتخاب میکنم که یکیش سیات فوق العاده زیبامون هست یکیش هم سایت آرمیدخت هست که رنگ هاشون خوبه‌.
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید