جمعه سیاه فروشگاه اینترنتی خانومی از راه رسید

بزرگنمایی
دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 294

«حراجمعه  خانومی»، یکی از جدی ترین حراج‌هایی که در جمعه سیاه ایرانی همه ساله صورت می گیرد و طی آن در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی، فروشگاه اینترنتی «خانومی» چوب حراج واقعی به محصولاتی از 250 برند معتبر ایرانی و بین المللی می زند.

جمعه سیاه فروشگاه اینترنتی خانومی از راه رسید

با نزدیک شدن به روز سوم آذر که هر سال هزاران کسب و کار جهانی کالاهای خود را به نازلترین قیمت ممکن به فروش می رسانند، تب «جمعه سیاه» در ایران هم فراگیر شده است. «حراجمعه  خانومی»، یکی از جدی ترین حراج‌هایی که در جمعه سیاه ایرانی همه ساله صورت می گیرد و طی آن در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی، فروشگاه اینترنتی «خانومی» چوب حراج واقعی به محصولاتی از 250 برند معتبر ایرانی و بین المللی می زند.

 

حراجمعه، جمعه سیاه یا بلک فرایدی چیست؟

بلک فرایدی Black Friday یک رویداد محبوب جهانی است. زمان این رویداد سالیانه روز بعد از عید شکرگزاری در آمریکا و هم زمان با آخرین جمعه ماه نوامبر است. در این رویداد، فروشگاه‌های مختلف با حراج‌های سالیانه کم نظیر درهای خود را به روی خریداران باز می کنند. مشاهده شده است که بسیاری از خریداران پشت در فروشگاه‌ها شب را سپری می کنند تا در اولین ساعت کار فروشگاه به کالاهای تخفیف دار بیشتری دسترسی داشته باشند.

در ایران هم بسیاری از خانم‌ها پشت کامپیوترها نشسته و یا گوشی در دست، منتظر رسیدن رویداد حراجمعه خانومی هستند تا وارد فروشگاه اینترنتی خانومی شده و با تخفیف‌هایی که حتی به 70 درصد هم می رسد محصولات آرایشی بهداشتی مورد علاقه خود را خریداری کنند.

آن چنان که مدیران فروشگاه اینترنتی خانومی اطلاع داده اند، این مجموعه با تقویت زیرساخت‌های خود در حال آماده شدن است تا در پاسخ به استقبال بی نظیر و لحظه شماری مشتریان پرشمار این برند، در روز جمعه سوم آذر با قدرت و آمادگی به مراتب بیشتر از سال‌های گذشته به برگزاری این رویداد و حراج باشکوه بپردازد.

جمعه سیاه خانومی روزی است سراسر خوشحالی و تجربه‌های ارزشمند برای خانم‌های ایرانی به ارمغان می آورد تا با بهره مندی از بزرگترین تخفیف‌های سالانه بر محصولات اصل صدها برند معتبر سبد محصولات آرایشی خود را تکمیل کرده و بر کیفیت و کمیت آن اضافه کنند.

استقبال از حراج تخصصی خانومی که در حوزه محصولات آرایشی، بهداشتی، مراقبت مو و عطر است، به اندازه ای است که طبق تجربه‌های قبلی انتظار افزایش فروش به میزان زیاد، می رود که هماهنگی و کار بسیار فشرده ای را می طلبد.

در این روز بین 25 تا 70 درصد تخفیف برای محصولات بیش از 250 برند در فروشگاه خانومی اعمال می شود

 

تاریخ تحول خرید اینترنتی

وقتی که فروشگاه‌های اینترنتی وارد عرصه حیات اجتماعی شدند، سادگی خرید، سهولت دسترسی به محصولات، عدم نیاز به صرف وقت و انرژی و گشت و گذارهای طاقت فرسا در میان فروشگاه‌های مختلف و سرک کشیدن به ویترین‌ها و قفسه‌های فروشگاهی، برخی از جذابیت‌های بی شمار فروشگاه‌های اینترنتی بود که باعث شد خیلی سریع این شیوه خرید، جایگاه خود را در سبک زندگی مردم باز کند تا جایی که مراسم و رویدادهای فروشگاه‌های فیزیکی از جمله جمعه سیاه به یکی از رویدادهای سالیانه فروشگاه‌های اینترنتی هم تبدیل شد.

حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی با تنوع زیاد کالا، محصولات و برندها و کالاها رنگارنگ که چشم هر بیننده را خیره می‌کند، از جمله موفق ترین حوزه‌هایی بود که توانست تجربه فروش اینترنتی را به شکل بسیار گسترده ای داشته باشد.

البته از میان تعداد زیادی از فروشگاه‌های اینترنتی که در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت خود را در سال‌های اخیر آغاز کرده اند، معدودی از آنها واقعا موفق به جلب نظر خیل مشتریان شده و به برند محبوبی در زمینه فروش تخصصی لوازم آرایشی و بهداشتی تبدیل شدند

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید