لیفت چشم گربه ای بدون جراحی + هزینه

بزرگنمایی
دسته: عمل های زیبایی و مراقبت ها تاریخ نگارش: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 1071

در این بخش از زیبامون با تعدادی از روش های رایج برای لیفت چشم گربه ای بدون جراحی بیشتر آشنا شوید .

لیفت چشم گربه ای بدون جراحی + هزینه

همه ما خط چشم گربه ای را دوست داریم . حتما دلیلی وجود دارد که این مدل از خط چشم ، برای چندین دهه محبوب بوده است ! ایجاد ظاهری کشیده برای چشم ها و جذاب تر شدن حالت و مدل چشم ها و در نهایت زیبا شدن چهره از جمله دلایلی هستند که باعث محبوبیت خط چشم گربه ای شده است . 

اگرچه ایجاد حالت گربه ای برای چشم ها با کشیدن خط چشم امکان پذیر است اما اگر تمایل دارید این حالت به صورت دائمی روی چشم هایتان باشد و همیشه چشم هایی جذاب و چهره ای زیبا داشته باشید ، می توانید از لیفت چشم گربه ای استفاده کنید .

لیفت چشم گربه ای بدون جراحی که با نام لیفت با نخ چشم گربه‌ ای یا لیفت چشم روباهی نیز معروف بوده که یک روش غیر جراحی است و از نخ‌ های PDO (Polydioxanone) در پوست برای بلند کردن و لیفت کردن گوشه خارجی چشم و ایجاد حالت گربه ای برای چشم ها استفاده می‌ کند .

در ادامه این بخش با زیبامون دات کام همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با روش های مختلف لیفت چشم گربه ای بدون جراحی کسب کنید و با مزایای لیفت چشم گربه ای بیشتر آشنا شوید . 

 

لیفت چشم گربه ای چیست ؟

لیفت چشم گربه ای در واقع برای ایجاد حالتی کشیده برای چشم ها مورد استفاده قرار می گیرد تا چشم ها حالتی شبیه به بادام ، اما کشیده تر و برجسته تر پیدا کنند . برای اینکه بیشتر با این مدل از چشم آشنا شوید به چشم های بلا حدید،  کندال جنر و تیلور سویفت فکر کنید . این روند به قدری پرطرفدار است که در بین نسل های قدیمی و جوان محبوب بوده و بسیاری از افراد تمایل دارند با روش های موجود ، لیفت چشم گربه ای را انجام دهند .

برای کسانی که به طور طبیعی چشم های بادامی دارند ، می توان چشم گربه ای را با آرایش و استفاده از خط چشم یا سایه چشم ، ایجاد کرد . با این حال ، کسانی که به طور طبیعی چشم های گرد یا افتاده دارند ، ممکن است حتی با آرایش هم نتوانند به این ظاهر دست پیدا کنند . دقیقاً به همین دلیل است که لیفت چشم گربه ای در حال تبدیل شدن به یک روش فوق العاده پرطرفدار و محبوب است . 

رایج ترین روش برای ایجاد حالت گربه ای برای چشم ها ، جراحی چشم گربه ای یا کانتوپلاستی (Canthoplasty) است . در این جراحی ،"کانتوس جانبی" ، که گوشه بیرونی چشم است و در آن پلک ها به هم می رسند را تغییر می دهند . کانتوپلاستی به گونه‌ ای طراحی شده است که به بیماران نوعی لیفت چشم گربه‌ ای را بدهد و باعث ایجاد ظاهری جذاب تر برای چشم ها می شود . 

در واقع این روش با کمی بالا بردن گوشه های خارجی چشم عمل می کند و در نتیجه ظاهری شبیه خط چشم دنباله دار برای چشم ها ایجاد می کند . مانند زمانی که با استفاده از خط چشم یا سایه چشم برای کشیدن گوشه چشم به سمت بالا و بیرون استفاده می کنید . کانتوپلاستی این روش را تقلید می کند ، فقط با روش های جراحی ! جراح شما کانتوس جانبی را سفت می کند و در موقعیت دیگری قرار می دهد تا به لیفت چشم به معنای دائمی تر و طبیعی تر برسد . 

نتیجه حاصل از جراحی برای لیفت چشم گربه ای معمولا دائمی بوده و یا ماندگاری بسیار زیادی نسبت به روش های غیر جراحی برای لیفت چشم گربه ای خواهد داشت . 

 

چشم گربه ای

 

لیفت چشم گربه ای بدون عمل

اگر تمایل دارید بدون عمل جراحی ، لیفت چشم گربه ای را انجام دهید باید بدانید که روش های مختلفی برای این منظور وجود دارد که شامل تزریق سم بوتولینوم ، فیلر و نخ می شود . در زیر روش های لیفت چشم گربه ای بدون عمل را معرفی کردیه ایم :

 

1. لیفت چشم گربه ای با نخ

نخ های polydioxanone یا PDO  و نخ های Poly L lactic acid یا PLLA ، محبوب ترین نخ های دندانه دار یا خاردار هستند که برای لیفت کردن ابروها ، پلک ها و تغییر شکل چشم ها نیز استفاده می شوند . این نخ های معمولا کوتاه‌ تر از نخ‌ های مورد استفاده برای لیفت صورت هستند و از خط مو یا زیر ابرو وارد می‌ شوند تا دم ابروها را به نقطه‌ ای بالاتر از پیشانی لیفت کنند .

نخ های مورد استفاده برای لیفت چشم گربه ای با نخ ، معمولا بعد از گذشت 6 تا 9 ماه ، حل می شوند و نتایج حاصل از این لیفت ، 12 تا 15 ماه ماندگاری خواهد داشت . استفاده از ترکیب نخ ها با پرکننده های شقیقه و تزریق سم بوتولینوم به طور همزمان نتایج بهتری به همراه دارد و همچنین نتیجه حاصل از آن نیز ماندگاری بیشتری خواهند داشت . 

 

لیفت چشم گربه ای با نخ

 

2. لیفت چشم گربه ای با بوتاکس

برای لیفت چشم گربه ای با بوتاکس ، معمولا از سم بوتولیوم (Botulinum toxin) استفاده می شود . البته لازم است بدانید که به طور معمول ، قسمت جانبی ابرو یا دم ابرو را نمی توان با تزریق بوتاکس بلند کرد و نیاز به حمایت اضافی دارد که این حمایت می تواند استفاده همزمان از پرکننده شقیقه یا نخ باشد . 

 

لیفت چشم گربه ای

 

3. لیفت چشم گربه ای با فیبروبلاست

روش فیبروبلاست (Fibroblast) یک روش غیر جراحی جدید و انقلابی است که پوست اطراف پلک‌ های بالا و پایین را سفت و بلند می‌ کند و نتایجی فوری به همراه دارد . این درمان هیجان انگیز جدید ، پوست اضافی ، کیسه ها و چین و چروک ها در اطراف چشم را کوچک می کند و به طور چشمگیری ، افتادگی پلک را کاهش می دهد . پوست اطراف ناحیه انتخاب شده فورا سفت می شود و ظاهری جوان و ماندگار خواهید داشت. 

روش انجام فیبروبلاست برای لیفت چشم گربه ای به این صورت است که در طول عمل ، تشعشع پلاسمایی کوچک (قوس الکتریکی کوچک) از نوک قلم فیبروبلاست تخلیه می شود . این دستگاه هرگز مستقیماً با پوست تماس نمی گیرد ، اما تشعشع پلاسما کوچک در تماس با پوست شل ، نقطه کوچکی ایجاد می کند . از آنجایی که این فرآیند کاملاً غیر جراحی است ، این فناوری نو آورانه از تصعید (فرایند تبدیل مستقیم جامد به گاز) برای سفت کردن بافت پوست استفاده می کند . فقط بافت های مورد نظر تصعید می شوند و هیچ آسیبی به نواحی اطراف یا لایه های عمیق تر پوست وارد نمی کنند . مجموعه ای از نقاط انتخاب شده استراتژیک با ایجاد یک شبکه متقارن بر روی قسمت مورد نظر ، درمان می شوند . اثرات حاصل از این روش ، بلافاصله قابل توجه است و نتیجه کامل آن معمولا بعد از گذشت 2 تا 4 هفته مشخص خواهد شد . 

 

فیبروبلاست

 

4. چسب لیفت چشم گربه ای

روش دیگری که برای لیفت چشم گربه ای بدون عمل وجود دارد ، استفاده از چسب لیفت چشم گربه ای است . این چسب به شکل نوار چسب های بی رنگ و محکم طراحی شده اند که در داروخانه ها یا فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی با عنوان چسب لیفت به فروش میرسند . چسب لیفت ، قدرت چسبندگی بالایی دارند و کاملا بی رنگ هستند و میتوانید از این چسب برای بالا کشیدن و لیفت کردن موقتی گوشه خارجی چشم ، شقیقه و حتی بینی استفاده کنید و یک اثر لیفت شده طبیعی و زیبا برای چهره و چشم های خود به وجود آورید .

 

هزینه لیفت چشم گربه ای

به طور کلی ، هزینه لیفت چشم گربه ای با توجه به روشی که برای این منظور استفاده می شود ؛ (روش جراحی یا روش های غیر جراحی مثل استفاده از نخ یا بوتاکس) متفاوت است . علاوه بر این ، هزینه لیفت چشم گربه ای با توجه به هزینه های مربوط به کلینیک و بیمارستان ، دستمزد پزشک جراح ، شرایط پوستی بیمار و غیره متفاوت است و به همین دلیل نمی توان هزینه ثابت و مشخصی را اعلام کرد . 

 

سخن آخر

لیفت چشم گربه ای هم با روش جراحی و هم با روش غیر جراحی مثل استفاده از نخ و بوتاکس انجام می شود . برای اینکه لیفت چشم گربه ای که انجام می دهید نتیجه فوق العاده ای به همراه داشته باشد لازم است قبل از هر اقدامی ، تحقیق و بررسی کامل و دقیقی در رابطه با روش های مختلف لیفت چشم گربه ای انجام دهید و حتما یک جلسه مشاوره قبل از لیفت با پزشک متخصص داشته باشید تا شرایط پوستی شما به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرید و بهترین و مناسب ترین روش برای لیفت چشم گربه ای برایتان تجویز شود و البته انتخاب پزشک متخصص و باتجربه برای لیفت چشم گربه ای نیز اهمیت بسیار بالایی داشته و باید به این موضوع نیز دقت کنید . 

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی :

5 روش لیفت شقیقه | لیفت شقیقه بدون جراحی

همه چیز درباره لیفت سانترال لب

لیفت لب با نخ چیست ؟ | فواید+ هزینه + عوارض

همه چیز درباره لیفت صورت

لیفت بینی با نخ چیست؟ | عوارض + ماندگاری + هزینه

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید