کاشت ابرو طبیعی و هایپرنچرال در ایران

بزرگنمایی
دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
5
تعداد رای‌دهندگان: 721

در کاشت ابروی طبیعی، موهای بخش خاصی از سر به ابروها منتقل می شوند. تکنیک و روش کاشت ابرو در واقع همان تکنیک کاشت مو است.

کاشت ابرو طبیعی و هایپرنچرال در ایران

ابروها نیز همانند موهای سر، دچار ریزش می شوند. ریزش در ابروها، دلایل مختلفی دارد. افزایش سن، بیماری های مختلف، استفاده از داروها و برداشتن بیش از اندازه ابرو برخی از دلایل ریزش ابرو هستند. در برخی افراد نیز ابروها به صورت ژنتیکی کم پشت و نازک هستند. گاهی افراد ترجیح می دهند که با کاشت ابرو طبیعی، ابروهای خود را ضخیم و پرپشت کنند.

در کاشت ابروی طبیعی، موهای بخش خاصی از سر به ابروها منتقل می شوند. تکنیک و روش کاشت ابرو در واقع همان تکنیک کاشت مو است. فولیکول های منتقل شده از سر به ناحیه ابروها، مانند ابروهای طبیعی به رشد خود ادامه می دهند. بنابراین فرد نیاز دارد که به طور مداوم ابروها را مرتب و به آن ها رسیدگی کند.

ابرو یکی از حساس‌ترین اعضای صورت است که زیبایی فرد را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

کاشت ابرو 1

 

چرا کاشت ابرو ؟

می‌توان گفت ابروهای انسان زیبایی چشم او را کامل می‌کنند. گاهی اوقات کم‌پشت بودن ابرو می‌تواند جلوه چشم را کاهش دهد. این عضو در جای حساسی از صورت قرار گرفته و نادیده گرفتن آن تقریبا غیرممکن است. ابروی انسان از جنس مو بوده و درست مثل موی سر، خطر ریزش دارد. اما تفاوت اینجا است که ریزش ابرو مانند ریزش مو عمومی و پذیرفته شده نیست. به همین دلیل کم‌پشت شدن ابرو می‌تواند آثار عمیقی روی اعتماد به نفس و احساس زیبایی فرد داشته باشد. البته این امکان وجود دارد که ریزش ابرو را با استفاده از تاتو یا لوازم آرایشی پوشاند؛ اما باید دقت داشت که این روش‌ها موقتی بوده و طبیعی به‌نظر نمی‌رسند. کاشت ابرو به شما کمک می‌کنند ابروهای پرپشت، زیبا و طبیعی داشته باشید.

 

کاشت ابرو

 

دلایل کم پشت شدن یا ریزش ابرو

کم‌پشتی یا ریزش ابرو ممکن است با دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. مهم‌ترین دلیل این اتفاق به عوامل ژنتیکی مربوط می‌شود. اما بیماری‌هایی مثل مشکل تیروئید یا مسائلی مثل سوختگی ابروها نیز می‌توانند باعث ریزش ابرو باشند. علاوه بر این موارد، برداشتن بیش از حد ابروها و استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی بی‌کیفیت را نیز می‌توان به‌عنوان دلیل ریزش ابرو معرفی کرد.

 

کاشت ابرو در چه شرایطی مورد نیاز خواهد بود؟

در صورت رخ دادن شرایط زیر شما به کاشت ابرو طبیعی نیاز خواهید داشت:

 • زمانی که به علت سوختگی همه یا قسمتی از ابرو را از دست داده‌اید
 • زمانی که زخم یا شکستگی در ناحیه ابرو برای شما اتفاق افتاده باشد
 • کم‌پشتی ابرو به‌صورت مادرزادی
 • زمانی که ابروی شما به دلیل استفاده از محصولات بهداشتی بی‌کیفیت یا برداشتن بیش از حد کم‌پشت شده است
 • زمانی که ابروهای خود را با شکل فعلی دوست ندارید
 • زمانی که ریزش ابرو یکی از علائم بیماری شما یا یکی از عوارض درمان شما است

 

کاشت ابرو طبیعی در چه افرادی توصیه نمی شود؟

در شرایط خاصی کاشت ابرو طبیعی به افراد توصیه نمی شود. در صورتی که افراد شامل شرایط زیر باشند، کاشت ابرو در آن ها نتایج مطلوبی نخواهد داشت:

اگر مشکلات زیر را دارید، کاشت ابرو برای شما توصیه نشده و نتایج خوبی ندارد:

 • افرادی که مبتلا به بیماری آلوپسی آره آتا هستند
 • افرادی که مشکلات انعقاد خون دارند
 • افرادی که دچار آلوپسی توتالیس (ریزش موی کامل سر) یا آلوپسی یونیورسالیس (ریزش موی کامل بدن) هستند
 • افرادی که مبتلا به بیماری تریکوتیلو مانیا (اختلال مو کنی) هستند
 • افرادی که سابقه عوارض شدید مربوط به جراحی های زیبایی را دارند

 

روش مناسب کاشت ابرو

همانطور که می‌دانید ابرو از جنس موی سر است. به همین دلیل کاشت ابرو هم با روشی مشابه کاشت موی سر انجام می‌شود. در حال حاضر بهترین روش موجود برای کاشت موی سر استفاده از بانک موی پشت سر یا ‌FUT است. اما در موارد خاصی مثل ریزش ابروی سکه‌ای، از روش‌های بر پایه FIT استفاده خواهد شد. پیاده‌سازی این روش‌ها در کلینیک ساعی ممکن شده است.

 

کلینیک پوست و مو ساعی چگونه به شما برای داشتن ظاهری زیباتر کمک می‌کند

در کلینیک پوست و مو ساعی جدیدترین امکانات و مجرب‌ترین کادر درمانی برای کاشت ابرو طبیعی در اختیار شما قرار گرفته است. ما قصد داریم نیازهای متنوع شما در زمینه زیبایی را پاسخگو باشیم. در همین راستا خدمات دیگری مثل کاشت مو،لیفت بینی لیزر مو نیز در کلینیک ساعی به شما ارائه می‌شود. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و فضای کلینیک ساعی می‌توانید به صفحه اینستاگرام کلینیک تحت عنوان clinic.saee مراجعه کنید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید