همه چیز درباره زاویه سازی فک با نخ

بزرگنمایی
دسته: عمل های زیبایی و مراقبت ها تاریخ نگارش: ۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۱
5
تعداد رای‌دهندگان: 594

در این بخش از زیبامون اطلاعات خوب و کاملی در رابطه با زاویه سازی فک با نخ کسب خواهید کرد.

همه چیز درباره زاویه سازی فک با نخ

روند پیری صورت تغییراتی را ایجاد می کند که به طور مشخص ، چارچوب چربی سطحی و عمیق و لایه های پوست را تحت تاثیر قرار می دهد . به عبارت دیگر ، با افزایش سن ، بدن ما کلاژن کمتری تولید می کند . کلاژن پروتئینی است که مسئول حفظ پوست قوی ، انعطاف پذیر و سالم است . همچنین ما به طور طبیعی و با افزایش سن ، چربی صورت را به ویژه در گونه ها ، دهان ، خط فک ، چانه و نواحی زیر چشم از دست می دهیم که باعث می شود پوست ما بیشتر مستعد افتادگی وحشتناک شود.

لیفت صورت یا زاویه سازی فک وصورت با نخ یک از روش های زاویه سازی فک است، بافت‌ های افتاده را قادر می‌ سازد با استفاده از یک روش بسته و کم تهاجمی بدون برش جراحی بلند شوند و شکل و ظاهری جوان و شاداب برای چهره ایجاد نمایند . 

برای اینکه اطلاعات دقیق تر و بهتری را در رابطه با زاویه سازی فک با نخ کسب کنید ، حتما در ادامه این بخش با زیبامون دات کام همراه بمانید .

 

لیفت با نخ چیست ؟

لیفت با نخ یک روش غیر جراحی است که برای مبارزه با علائم پیری در نواحی صورت و گردن مورد استفاده قرار می گیرد که به منظور لیفت و سفت کردن پوست طراحی شده و کمک می کند تا پوستی جوان‌ تر ، صاف‌ تر و سالم‌ تر داشته باشید .

در لیفت صورت با نخ ، نخ های قابل حل PDO (Polydioxanone) به طور ایمن در زیر پوست قرار می گیرند و سپس سفت می شوند و به عقب کشیده می شوند و نواحی آویزان را دوباره به حالت اولیه در می آورند . اینکار به پوست ظاهری برجسته ، تقویت شده و جوان می بخشد .

لیفت با نخ می تواند برای درمان هر قسمتی از صورت از جمله پیشانی ، گونه ها، مچ پا ، ابروها، خط فک و گردن استفاده شود . این درمان برای افراد 30 تا 50 ساله که علائم خفیف تا متوسط شل شدن پوست را تجربه می کنند ایده آل است . به طور کلی ، لیفت با نخ یک درمان سریع ، موثر و بدون درد است که نتایج فوری را به همراه دارد . 

 

لیفت با نخ

 

زاویه سازی صورت گرد با نخ

افتادگی اطراف چانه و فک به دلیل از بین رفتن خاصیت ارتجاعی در بافت‌ های پوست رخ می‌ دهد و باعث آویزان شدن پوست می‌ شود. این شلی و آویزان شدن پوست را می توان به راحتی با لیفت خط فک سفت کننده پوست اصلاح کرد تا ظاهر قبلی شما را بازگرداند و به شما اطمینان بیشتری نسبت به ظاهرتان بدهد . در واقع زاویه سازی فک با نخ های PDO هدفمند ، پوست پایین صورت را بلندتر می کند تا به شما در این ناحیه وضوح بیشتری بدهد و ظاهری جذاب تر را برای خط فک و چهره ایجاد نماید .

لیفت صورت با نخ یا زاویه سازی صورت با نخ ، یک روش ایمن و راحت است که افتادگی اطراف گونه ها و خط فک را کاهش می دهد . برای اینکار از نخ های ویژه و شفاف برای قرار دادن در زیر پوست و نگه داشتن پوست و بافت صورت در جای خود استفاده می شود. نتایج زاویه سازی فک با نخ بلافاصله قابل مشاهده است و معمولا عوارض جانبی و ناراحتی کمتری نسبت به روش های معمولی تر به همراه خواهد داشت . اغلب، زاویه سازی صورت با نخ با فیلرهای تزریقی یا چربی ترکیب می شود تا نتایج را افزایش دهد .

کاندیدهای مناسب برای لیفت صورت با نخ معمولاً در سنین 30 تا 60 سالگی هستند و در صورت یا گردن خود افتادگی دارند . این روش نمی تواند نتایج یکسانی را با لیفت کامل صورت ارائه دهد ، اما گزینه خوبی برای جوانسازی ظریف است . برای کسانی که پوست بسیار شل یا نواحی افتادگی قابل توجهی در صورت دارند ، توصیه می شود از روش لیفت صورت با لیزر S استفاده کنند .

روش زاویه سازی فک با نخ شامل قرار دادن نخ‌ های مخصوص در پوست است که سپس محکم کشیده می‌ شود . با این کار ، پوست و ماهیچه زیرین آن بلند می‌ شود تا چهره‌ ای سفت‌ تر و صاف‌ تر و خط فک مشخص تر و واضح تری ایجاد شود .

قبل از اینکه نخ مخصوص لیفت وارد پوست شود ، ابتدا روی پوست علامت گذاری می شود تا نقطه ورود ، جهت و نقطه خروج مناسب را مشخص شود . سپس نخ‌ های نازکی را وارد پوست می‌ کنند که با کشیدن محکم پوست و ماهیچه‌ های زیرین ، پوستی سفت‌ تر و صاف‌ تر ایجاد می‌ کند . بر روی این نخ‌ ها خارهای ریز وجود دارد که پوست را از سطح زیرین می‌ گیرند و لیفت می‌ کنند تا پوست را برای ظاهری جوان‌ تر تغییر دهند .

همانطور که نخ ها به طور طبیعی در پوست حل می شوند ، پوست شروع به تولید کلاژن و الاستین بیشتری می کند که ماندگاری بیشتری دارد . این روش کم تهاجمی معمولا در مطب و با بی حسی موضعی انجام می شود و بین 30 تا 60 دقیقه طول می کشد . 

نخ های PDO تقریباً 6 ماه پس از درمان جذب بافت صورت شما می شود . با این حال ، اگرچه خود نخ ها ناپدید خواهند شد ، اما نتایج زاویه سازی فک با نخ برای 12 تا 18 ماه قابل مشاهده خواهد بود . این به دلیل اثر افزایش تولید کلاژن است که نخ ها تحریک می کنند .

 

زاویه سازی فک با نخ

 

روش زاویه سازی فک با نخ چگونه است ؟

این درمان شامل قرار دادن تعداد مورد نظر نخ برای درمان و زاویه سازی فک یا لیفت کردن صورت و گردن است . نخ ها با یک سوزن مخصوص وارد پوست می شوند که پس از قرار گرفتن نخ ها ، این سوزن برداشته می شود . سپس نخ ها در جهت تعیین شده کشیده و محکم می شوند تا زاویه سازی مناسبی برای خط فک ایجاد کرده و یا باعث لیفت صورت و گردن می شوند .

 

دوران نقاهت و استراحت بعد از زاویه سازی فک با نخ چقدر است ؟

فرورفتگی خفیف ، کبودی و تورم در چند روز اول بعد از زاویه سازی فک با نخ طبیعی است ، اما با جذب بخیه ها به سرعت بهبود می یابد.  بعد از انجام این کار ، شما به حداقل زمان استراحت نیااز خواهید داشت و می توانید در عرض دو روز به فعالیت های عادی خود بازگردید . معمولا 7 تا 10 روز طول می کشد تا پوست به طور کامل بهبود یابد . 

 

ماندگاری زاویه سازی صورت با نخ

زاویه سازی فک با نخ در واقع یک عمل بازسازی تدریجی و ظریف است و نتایج آن در چند ماه آینده قابل مشاهده خواهد بود . شما سرحال و شاداب به نظر می رسید ، در حالی که تمام حالات طبیعی خود را حفظ می کنید . انتظار می رود نتایج حدود 12 تا 18 ماه باقی بماند . اما با این حال ، نتایج از بیماری به بیمار دیگر متفاوت خواهند بود .

 

قیمت زاویه سازی صورت با نخ | هزینه زاویه سازی صورت با نخ

قیمت و هزینه زاویه سازی صورت و فک با نخ با توجه به شرایط پوستی شما ، پزشک و کلینیکی که برای دریافت این روش درمانی انتخاب می کنید ، هزینه های مربوط به دستمزد پزشک و دستیار پزشک ، هزینه های مربوط به خدماتی که کیلینک ارائه می دهد و غیره متفاوت است و به همین دلیل نمی توان هزینه ثابت و مشخصی را به عنوان قیمت زاویه سازی صورت با نخ اعلام کرد . 

برای اینکه از هزینه زاویه سازی فک با نخ مطلع شوید لازم است که ابتدا یک پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه را پیدا کنید و یک جلسه مشاوره با پزشک تعیین نمایید تا بعد از ویزیت و ارزیایی شرایط پوستی شما و انتظاراتی که دارید ، بهترین روش برای زاویه سازی فک برای شما تعیین شده و از هزینه های آن مطلع شوید .

 

عکس زاویه سازی فک با نخ

 

عکس قبل و بعد از زاویه سازی فک با نخ

عکس قبل و بعد از زاویه سازی فک با نخ

 

عکس زاویه سازی صورت و فک با نخ

عکس زاویه سازی صورت و فک با نخ

 

خلاصه مطلب

لیفتینگ یا زاویه سازی فک و صورت با نخ های PDO یک روش زیبایی است که بافت های افتاده را بلند کرده و مجدداً تراز می کند و به خطوط صورت اضافه می کند . هنگامی که این نخ ها زیر پوست قرار می گیرند ، می توان از آنها برای سفت کردن بافت و افزایش حجم به ناحیه مورد نظر از پوست صورت استفاده کرد و یا زاویه سازی مناسب و ظریفی را برای فک و صورت انجام داد . به طور کلی ، نخ های PDO عضلات و تاندون ها را شل می کنند و در عین حال تولید کلاژن جدید در پوست را تحریک می کنند . PDO همچنین تولید الاستین و اسید هیالورونیک در پوست را تحریک می کند که برای ایجاد پوستی جوان و شاداب ضروری است . در واقع ، نخ های PDO در لیفت صورت و رفع چین و چروک از طریق خود تحریکی سلول ها موثر هستند .

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید