طرز تهیه زرشک پلو با مرغ مجلسی، چلو گوشت خانگی، مرغ مجلسی ربی، انواع غذای سحری

بزرگنمایی
دسته: خواندنی های روز تاریخ نگارش: ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳
5
تعداد رای‌دهندگان: 819

امروز تصمیم گرفتیم سه نوع از بهترین پلو ها و چلو ها را به شما آموزش دهیم که عبارت است از زرشک پلو با مرغ، چلو گوشت، مرغ مجلسی همراه ما باشید.

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ مجلسی، چلو گوشت خانگی، مرغ مجلسی ربی، انواع غذای سحری

پلو ها و چلو ها یکی از غذا های اصلی ما ایرانی می باشد که در وعده نهار یا شام تهیه می شود و در مجالس گزینه اول می باشد. این پلو ها را می توانید با مرغ یا گوشت و یا حتی بوقلمون نیز تهیه کنید. اما پلو ها با برنج تهیه می شوند و در کنار مرغ یا گوشت پخته شده سرو می شوند. شما می توانید این غذاهای خوشمزه را برای ماه مبارک رمضان برای مجالس یا سحری تهیه کنید و یا می توانید یک لیست از انواع غذای سحری را داشته باشید تا به راحتی این پلو ها و چلو ها را تهیه کنید. معمولا در شهر های مختلف انواع و اقسام پلو ها وجود دارد ولی بعضی از غذاها رسپی های یکسانی در همه شهر ها دارند. شما می توانید پلو ها و چلو ها را با سالاد ها و ترشی ها و انواع ماست ها سرو کنید. اما امروز تصمیم گرفتیم سه نوع از بهترین پلو ها و چلو ها را به شما آموزش دهیم که عبارت است از زرشک پلو با مرغ، چلو گوشت، مرغ مجلسی همراه ما باشید.

 

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ

 

زرشک پلو با مرغ

 

زرشک پلو با مرغ یکی از پلو های بسیار محبوب ما ایرانی ها می باشد که در مهمانی و مجالس گزینه بسیار محبوبی می باشد و می توانید به راحتی این غذای خوشمزه را در خانه به خصوص در ایام ماه مبارک رمضان تهیه کنید. این غذای خوشمزه را می توانید با ران یا سینه مرغ تهیه کنید و برای روپاش این پلو از ترکیب پسته و زرشک و خلال بادام استفاده کنید. اما برای مشاهده تهیه زرشک پلو با مرغ به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

 

طرز تهیه چلو گوشت

 

چلو گوشت

 

چلو گوشت یکی از غذاهای سنتی ما ایرانی ها می باشد که بسیار خوشمزه و ساده است و می توانید برای مهمانی و مجالس این چلو گوشت خوشمزه را تهیه کنید این غذا را بیشتر در زنجان تهیه می شود و یکی از غذاهای محبوب این شهر می باشد ولی در بیشتر رستوران ها نیز تهیه می شود. شما به دلخواه می توانید از گوشت گوسفندی یا گاوی برای تهیه این غذای خوشمزه استفاده کنید. اما برای مشاهد دستور تهیه چلو گوشت به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

 

طرز تهیه مرغ مجلسی

 

مرغ مجلسی

 

مرغ مجلسی نیز یکی از روش های تهیه مرغ می باشد که بسیار خوشمزه است و به سبک رستورانی می باشد و شما می توانید این مرغ خوشمزه را با برنج ساده یا باقالی پلو یا شوید پلو تهیه و سرو کنید. در این مرغ بیشتر از ران مرغ استفاده می شود. این مرغ خوشمزه با رب گوجه و زعفران تهیه می شود که طعم و مزه آن را لذیذ تر می کند. اما برای مشاهده دستور تهیه مرغ مجلسی به سایت آلامتو مراجعه کنید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.
ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
اینستاگرام بساز و بچین
نظر خود را ثبت کنید