اشتباهات آرایشی که باید از آن ها دوری کنیم! (قسمت اول)

دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹
5
تعداد رای‌دهندگان: 7111

گاهی اوقات زمان زیادی رو صرف آرایش صورتمون می‌کنیم، ولی در نهایت نتیجه خوبی نمی‌گیریم. اگه می خواین علتش رو بدونین، با ما همراه باشین!

اشتباهات آرایشی که باید از آن ها دوری کنیم! (قسمت اول)

گاهی اوقات زمان زیادی را صرف آرایش صورتمان می‌کنیم، ولی در نهایت نتیجه خوبی نمی‌گیریم. در اینجا چند مورد از علل این موضوع را با هم بررسی می‌کنیم:

1. استفاده از پودر و پنکیک‌های برنزه کننده برای بهتر نشان دادن استخوان گونه و رنگ چهره شماست، نه اینکه با استفاده‌ی زیاد از حد، رنگ صورتتان را از بین ببرید. این بار پودر برنز را روی پیشانی، استخوان گونه و استخوان فک بزنید و به آرامی آن را پخش کنید. مطمئن باشید چهره جذاب تری خواهید داشت.

 


2. اگر کانسیلر را به صورت نقطه ای زیر چشمتان می‌زنید و بعد آن را پخش می کنید، صرفا برای اینکه در مصرف کانسیلر صرفه جویی کرده باشید، باید بدانید که مصرف نکردن کانسیلر برایتان نتیجه بهتری خواهد داشت تا مصرف آن به این شکل اشتباه. با کانسیلر یک مثلث زیر چشمتان بکشید و بعد آن را پخش کنید. با این کار هم تیرگی را کاملا از بین می‌برید و هم چشمان جذابی خواهید داشت.

 

کانسیلر


3. درست است که کشیدن مداد یا خط چشم در پایین چشم بسیار راحت تر از پلک بالاست، ولی لطفا به این کار اکتفا نکنید. اگر فقط پایین چشمتان را آرایش می‌کنید، چشمان ریزتر و چهره مسن تری خواهید داشت که طبیعتا هدف شما نخواهد بود. کمی وقت بیشتری بگذارید و پلک بالایی را نیز آرایش کنید تا چشمان زیباتری داشته باشید.

 


4. پر کردن جاهای خالی ابرویتان با مداد یا سایه راه بسیار خوبی برای زیبایی ابروی شماست. ولی اینکه به صورت اغراق آمیزی قوس ابرویتان را بالاتر ببرید تنها حالت چهره شما را متعجب یا عصبانی نشان می‌دهد.
 

سایه ابرو

 

5. اگر رژ گونه تان را مستقیما فقط روی گونه بزنید، صورتتان حالت کارتونی پیدا میکند. بهتر است که با برس رژگونه را چند بار از شقیقه تا استخوان گونه تکان دهید تا چهره زیبا و سالم تری داشته باشید.

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
ناهید
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
تست2 sorry about these comments!
پاسخ
ناهید
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
تست
پاسخ
داستانی
۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۴
ممنون مفید بود
پاسخ
شهره
۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۳
ممنون که اشتباهات مارو درنظر میگیرید و به فکر رفع آن هستید
پاسخ
نرگس آذریانی
۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱
مفید بود.ممنوووون
پاسخ
مرجان
۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰
خیلی خوبه که این نکات را آموزش دادید👏
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید