هایلایت مو - تکنیک‌ های مختلف رنگ و مش

دسته: مو تاریخ نگارش: ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴
5
تعداد رای‌دهندگان: 4817

خانم‌ها با رنگ کردن موها یا انجام مش و هایلایت، تغییر زیادی در چهره و استایل خود ایجاد می‌کنند. پس لازم است که با انواع تکنیک پرطرفدار هایلایت آشنا شوید.

هایلایت مو - تکنیک‌ های مختلف رنگ و مش

برای انتخاب بهتر مدل زیبای رنگ و هایلایت مو علاوه بر مشاوره با متخصص رنگ و مش، خوب است خود شما هم این تکنیک‌ها را بشناسید و با اصطلاحات مختلف آن آشنا شوید. خیلی از خانم‌ها با دیدن یک مدل رنگ و مش و هایلایت مو ، بسیار شیفته ان می‌شوند ولی نمی‌توانند متوجه نوع تکنیک و مدل ان شوند تا بتوانند از آرایشگر خود بخواهند که مدل رنگ و مش و هایلایت مو مورد علاقه‌شان را برایشان دربیاورد. در این بخش به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می‌پردازیم.

مدل رنگ و مش

 

آشنایی با انواع تکنینگ رنگ و مش

تکنیک آمبره

 

این لغت به معنای سایه و روشن می‌باشد و در اصطلاح آرایشگری به معنی این است که، مو از تنالیته‌ی تیره در قسمت ریشه به سمت تنالیته‌ی روشن در سمت انتهای مو و یا از تنالیته‌ی روشن در سمت ریشه به تنالیته‌ی تیره در سمت انتهای مو می‌گراید که البته حالت اولی بیشتر طرفدار دارد زیرا کمتر متوجه رشد ریشه‌ی مو می‌شویم.
 

 

مدل هایلایت بلوند و طلایی

 

تکنیک سامبر

 

این تکنیک از آمبره جدیدتر است اما تفاوت زیادی با آن ندارد. فقط اینکه در این تکنیک تغییر تناژ رنگ مو بسیار آهسته‌تر اتفاق می‌افتد و زیباتر است. همچنین ناحیه‌ی ابتدای مو یعنی ریشه ها خیلی هم تیره نیستند، در واقع زودتر از آمبر شروع به روشن‌تر شدن می‌کنند و همچنین می‌توان برای ایجاد رنگ و مش و هایلایت مو متفاوت و زیبا، از رنگ‌های غیر هم‌تناژ و یا متضاد، یا حتی از سه رنگ استفاده کرد.
 

 

مدل رنگ و مش سامبره

 

تکنیک هایلایت

 

در این تکنیک زمینه‌ی مو تیره است و با کلاه مش یا فویل تکه‌هایی از مو را دو یا سه درجه از رنگ زمینه روشن‌تر می‌نمایند. در واقع هایلایت مو ، یک تکنیک پایه و بیس برای انواع رنگ و مش است که بر اساس آن، مدل‌های دیگر هم شکل می‌گیرند.

رنگ و مش جدید 2017

 

مدل هایلایت مو

 

تکنیک لولایت

 

این تکنیک برعکس هایلایت است، یعنی کل مو را اول با دکلره روشن و رنگ مورد نظر را پیاده می‌کنند و بعد تکه‌هایی از مو را دو یا سه درجه از رنگ زمینه تیره‌تر می‌کنند.

 

مدل لولایت

 

مدل رنگ و مش و هایلایت مو برای سال جدید

مدل‌های جدید رنگ و مش در سال 2017

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
نظر خود را ثبت کنید