اشتباهات آرایشی که باید از آن ها دوری کنیم! (قسمت چهارم)

دسته: نکات زیبایی و آرایشی تاریخ نگارش: ۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷
5
تعداد رای‌دهندگان: 2553

گاهی اوقات زمان زیادی رو صرف آرایش صورتمون می‌کنیم، ولی در نهایت نتیجه خوبی نمی‌گیریم. اگه می‌خواین علتش رو بدونین، با ما همراه باشین.

اشتباهات آرایشی که باید از آن ها دوری کنیم! (قسمت چهارم)

1. براش مناسب را برای کرم پودرتان انتخاب کنید. اگر همه محصولات آرایشی که انتخاب می‌کنید خوب باشند، ولی برای آرایشتان از براش خوبی استفاده نکنید، به هیچ وجه نتیجه خوبی نخواهید گرفت. اگر از پودرهای آرایشی استفاده می‌کنید با براش‌های بزرگ ان را روی صورتتان پخش نکنید که مانند این عکس سطحی به نظر برسند. با براش کوچک تر و مرحله به مرحله این کار را بکنید تا جلوه‌ی زیباتری داشته باشد.

 

کرم پودر

 

2. نازک کردن زیاد ابروها به شدت سنتان را بالا می‌برد؛ همینطور زیاد کمرنگ کردن آن نیز اصلا مناسب یک آرایش زیبا نیست. سعی کنید با سایه و مداد داخل ابروهایتان را پر کنید و با برس ابرو و ژل ابرو، تارهای ابرو را به سمت بالا فرم دهید تا صورت زیباتری داشته باشید.

 

آرایش

 

3. اگر رژگونه را زیاد به اطراف صورتتان بزنید و یا برعکس در قسمتی از صورت آن را متمرکز کنید به هیچ وجه نتیجه خوبی نمی‌گیرید. رژگونه را روی استخوان گونه بزنید و به سمت شقیقه ها پخش کنید.

 

اشتباهات آرایش

 

4. برای آرایش چشم حتما از یک پرایمر استفاده کنید. وگرنه بعد از چند ساعت کانسیلر و سایه چشمتان جمع شده و به داخل چروک‌ها نفوذ می‌کنند و همانطور که می‌بینید آرایشتان را به شدت خراب می‌کند. 

 

سایه چشم

توجه: مقالات و توصیه‌های "زیبامون" برگرفته از برترین و به‌روزترین منابع بین‌المللی هستند، اما به تمامی کاربران گرامی اکیدا توصیه می شود قبل از انجام موارد درمانی حتما با پزشک خود مشورت نمایند.

ارسال به دوستان در
تلگرام
فیسبوک
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات زیبایی
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
لذر
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۷
قببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب
پاسخ
نظر خود را ثبت کنید