شما صفحه اختصاصی کلینیک تخصصی پوست مو زیبایی و لیزر تهران نوین را در وبسایت زیبامون مشاهده می کنید.

کلینیک تخصصی پوست مو زیبایی و لیزر تهران نوین

اطلاعات تماس
درخواست مشاوره رایگان
پس از ثبت این درخواست در اسرع وقت از طرف کلینیک تخصصی پوست مو زیبایی و لیزر تهران نوین جهت مشاوره رایگان با شما تماس گرفته خواهد شد.

 کلینیک تخصصی پوست ، مو ، زیبایی و لیزر تهران نوین با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دومین شعبه خود را در سال ۱۳۹۸ تأسیس کرد.

هدف ما استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات در حوزه پوست، مو و زیبایی و مطابق با استانداردهای FDA و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

این کلینیک با بهره گیری از همکاران متخصص و مجرب در رشته های فوق تخصص جراحی پلاستیک ،  پوست، مو، زیبایی و لیزر و تغذیه و رژیم درمانی خدمات خود را ارائه می دهد.

کلینیک تهران نوین با کادری مجرب، محیط مناسب و امکانات و تجهیزات به روز دنیا  آمادگی خود را جهت ارائه تمامی خدمات حوزه پوست، مو و  زیبایی را به مراجعه کنندگان محترم اعلام می نماید.خدماتی مثل :لیزر موهای زائد،کاشت مو و ابرو،جراحی زیبایی،جوانسازی و پاکسازی پوست،تزریق ژل و بوتاکس

دریافت کاتالوگ
امکانات:
مشاوره رایگان
دستگاه کارتخوان
خدمات :

کاشت مو

لیزر موهای زائد

تزریق ژل لب

تزریق بوتاکس

لیفت ابرو

خدمات پوست ومو

خدمات زیبایی

کوچیک کردن بینی در 10 دقیقه

اصلاح فرم بینی

if (Model.BusinessProfile.VisitCount > 0) {
تعداد بازدید: ۲۷۶۵۳
}
اصلاح فرم بینی
تهران نوین
تزریق ژل لب
تهران نوین
خدمات پوست ومو
تهران نوین
کاشت مو
تهران نوین
کوچیک کردن بینی در 10 دقیقه
تهران نوین
لیزر موهای زائد
تهران نوین
لیفت ابرو
تهران نوین
توجه: تمامی اطلاعات موجود در این صفحه توسط آگهی دهنده ارائه شده و رسانه زیبامون هیچ گونه مسئولیتی در زمینه صحت آن بر عهده ندارد.
نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید
امتیاز: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵