مزون کتایون مقدم

اطلاعات تماس
درخواست کوپن تخفیف و مشاوره رایگان
پس از ثبت این درخواست در اسرع وقت از طرف مزون کتایون مقدم جهت مشاوره رایگان با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

شرکت در نمایشگاه بین المللی رم و کسب رتبه اول در دومین نمایشگاه مد و پوشاک تهران 
مزون کتایون مقدم 
روزهای زوج از ساعت ۱۵ الی ۱۹ با تعیین وقت قبلی پذیرای شما هستیم. 

ایده لباس با تزئینات فرش، زمانی که بر سراغم آمد تنها در حد یک تصویر خام بود، اما تداوم تکرار این تصویر در نهایت منجر به خلق لباس هایی در هماهنگی این دو بافت گردید. 
when the idea of carpet decorated clothing came to my mind it was merely a raw image but its continuous occurrence eventually led into the creation of clothing in line with these two texture. 

استفاده از فرش، روی لباس پیش از این بسیار به ندرت اتفاق افتاده بود و این بار نمادهایی ویژه از فرش بطور خاص و صرفا در راستای تکمیل پروسه طراحی و دوخت لباس بافته شد. 
using carpet on dresses had happend rerely before and this time some special hand woven silk persian miniature rug symbols were knitted particularly to finish the tailoring process 

در این میان طراحی، نقش، رنگ و فرش در تعامل با هم و متاثر از یکدیگر بودند تا جامه هایی با تزئینات فرش که به آنها مینیاتور فرش می گوییم به ایده آن عینیت بخشید. 
meanwhile the design , image , color and hand woven silk persian miniature rugwere collaborating in order to fulfill a project called " the miniature_carpet "

 

امکانات:
نزدیک به مترو
خط تاکسی شهری
امکان برگزاری مراسمات
یخچال
دستگاه کارتخوان
نزدیک به مرکز خرید
ارسال سفارشات
مشاوره رایگان
اشانتیون
خدمات :

شوی لباس

طراحی لباس

لباس شب

لباس زنانه

مانتوی مجلسی

کت و دامن

کت و شلوار

if (Model.BusinessProfile.VisitCount > 0) {
تعداد بازدید: ۱۶۵۱۴
}
گالری تصاویر
توجه: تمامی اطلاعات موجود در این صفحه توسط آگهی دهنده ارائه شده و رسانه زیبامون هیچ گونه مسئولیتی در زمینه صحت آن بر عهده ندارد.